“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Нова лірична пісня «РОЗЧИНЯЮСЬ», створена на основі віршів Юрія Іздрика «Cycles» та «Solvere» у співпраці з віртуозним піаністом Євгеном Хмарою.
Її планують використовувати для безкоштовної вакцинації
Президентка Молдови Майя Санду попросила у Росії їх вакцину "Супутник V". Її планують використовувати для безкоштовної вакцинації.
Про це Санду заявила в ході зустрічі з послом Росії в Молдові Олегом Васнєцовим, передає Інформатор з посиланням на місцеве видання NewsMaker .
"Пріоритетне завдання - забезпечення доступу наших громадян до ефективних вакцин всіх типів. Ще раз підкреслила, що ми хотіли б отримати допомогу від Російської Федерації для більш швидкого доступу до вакцини "Супутник V", з огляду на необхідність прискорити процес вакцинації. Чим раніше ми забезпечимо доступ населення до вакцини від COVID-19, тим швидше у нас з'явиться шансів повернутися до нормального існування і врятувати життя наших рідних та близьких", - повідомила Санду.
Видання відзначає, що в Молдові зареєстровано три вакцини від коронавірусу: Pfizer / BioNTech, AstraZeneca і "Супутник V", а в ЄС дозволено використовувати вакцини компаній AstraZeneca, Moderna і Pfizer / BioNThech. Молдавський МОЗ не виключає, що буде закуповувати російський препарат "Супутник V" для безкоштовної вакцинації, після того як його схвалить ВООЗ.
Нагадаємо, вакцина "Супутник V", якою вже вакцинують в Росії та інших країнах, критикується за непрозорість третього етапу випробувань. Крім того, нею не хочуть робити щеплення більше половини жителів Росії,а в Аргентині 70% вакцинованих російським «Супутник V» пережили побічні ефекти .
Також Інформатор писав, що Білорусь закуповує російську вакцину за ціною Pfizer .