«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
У спецоперації брали участь 275 силовиків
В Україні силовики затримали вісьмох учасників злочинного угруповання. Їх підозрюють у шахрайстві, вони «заробили» 17 млн гривень на продажу фіктивних добрив і дизпалива.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на прес-центр Міністерства внутрішніх справ України .
У період з 2019 по квітень 2020 року двоє чоловіків створили структуроване, ієрархічне об'єднання - злочинну організацію. На їхньому рахунку 54 епізоди шахрайства. Загальна сума збитку нанесеного потерпілим становить понад 17 млн гривень.
Шахраї реєстрували фіктивні фірми з продажу мінеральних добрив і дизпалива. Для пошуку покупців діяла розгалужена система кол-центрів, які рекламували товар в інтернеті. Серед покупців були переважно фермерські господарства. Фігуранти були добре обізнані у специфіці торгівлі такими товарами, вони надавали детальну консультацію щодо вибору міндобрива і запевняли про надійність поставок.
Основною умовою замовлення була передоплата за товар. Однак після отримання грошей шахраї зникали - відключали телефони, міняли місце розташування кол-центрів і ліквідували свої «підприємства». До складу злочинної організації входило 16 осіб, серед яких - громадянка РФ.
«1 червня поліцейські провели 58 одночасних обшуків за місцем проживання учасників організації і в колл-центрах на території Києва, Київської та Одеської областей. У спецоперації брали участь 275 поліцейських», - уточнили в МВС.
Силовики вилучили документи про функціонування фіктивних підприємств, печатки і штампи, банківські картки, за якими виводилися викрадені гроші, мобільні телефони, комп'ютери, зброю, боєприпаси та 50 тис. доларів. Також у зловмисників вилучили 12 елітних автомобілів, які були придбані в період їх злочинної діяльності.
Вісім фігурантів затримали в порядку статті 208 КПК, їм повідомили про підозру. Їм загрожує до 12 років в'язниці з конфіскацією майна.
Нагадаємо, у Київській області шахраї намагалися «продати» посаду голови київської поліції .
Крім того, в Одесі затримали фальшивомонетників,які орудували в декількох областях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .