У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Ідея, що лежить в основі сучасної криптовалюти, народилася на початку минулого століття
Впливовий бізнесмен на початку минулого століття запропонував ідею грошової системи, разюче схожу з одноранговою електронною касовою системою першої криптовалюти. Хто ж став автором майбутньої криптовалюти задовго до її електронного еквіваленту?
Про це повідомляє Інформатор .
Так виглядає перша сторінка New York Tribune, датована 4 грудня 1921 року.
Як бачимо, мова йде про те, що хтось запропонував створити «енергетичну валюту», настільки разюче схожу з касовою системою, викладеною у книзі "автора" біткоіну Сатоши Накамото у 2008 році.
Цим кимось був Генрі Форд.Американський промисловець, який заснував у 1903 році Ford Motor Company і надалі володіє заводами з виробництва автомобілів по всьому світу, винахідник, автор 161 патенту.
У статті викладено бачення Форда про заміну золота енергетичної валютою, яка, на його думку, може зламати контроль банківської еліти над глобальним багатством і покласти край війнам.
"Відповідно до енергетичної валютної системи стандартом буде певна кількість енергії, споживаної протягом однієї години, яка дорівнюватиме одному долару.
Це просто випадок мислення і розрахунку в термінах, відмінних від тих, які нам встановила міжнародна банківська група,до якої ми так звикли , що вважаємо, що немає іншого бажаного стандарту.
Важливим злом золота є той факт, що його можна контролювати. Розірвіть контроль, і ви припините війну", - сказав Форд в інтерв'ю виданню у 1921 році.
Століття по тому валюта, яка працює за точно таким же принципом, підкорила світ.
З 2009 року завдяки енергоємному майнінгу, який вимагає від комп'ютерів рішення все більш складних математичних задач, було створено понад 18,8 мільйона BTC.
Раніше Інформатор повідомляв, що користувачі Twitter зможуть залишати чайові улюбленим блогерам у біткоіні .
Також ми писали, чому біткоін може припинити своє існування .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .