Головна
Життя
Гаджети
18:12, 10 Грудень
Информатор UA

Интро

Проти компанії Apple подали ще один колективний позов. Виявилося, що всі покоління годинників Apple Watch мають дефект, який призводить до здуття батарей та травмування користувачів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на MacRumors. . У позові йдеться, що здуття батареї відбувається з вини користувачів. Apple не передбачила достатньо буферного простору всередині корпусу для розширення акумулятора, у зв'язку з чим при здутті він повністю руйнує пристрій. Крім того, в годиннику немає захисного кожуха, який служив би перегородкою між літій-кобальтовим акумулятором та екраном. У ситуаціях, коли дисплей ушкоджується акумулятором, стає видно «гострі, як бритва, краї», що може призвести до травм. «Набухання створює значний тиск на циферблат Apple Watch, імовірно викликаючи відшарування, руйнування та/або розтріскування екрану не з вини власника. Коли це відбувається, екран оголює гострі, як бритва, краї і призводить до збоїв у роботі та/або травм внаслідок ненавмисного тілесного контакту з від'єднаним, розбитим або тріснутим екраном», – йдеться у позові. У позові описується ситуація, коли у людини на ім'я Кріс Сміт був годинник Apple Watch Series 3, на якому екран від'єднався через розбухання батареї через три роки після початкової покупки пристрою. Відшарований екран «сильно порізав» нижню частину його передпліччя, порізавши вену. У позові є зображення глибокого порізу на руці Сміта, а також опис інших інцидентів, коли дисплей Apple Watch від'єднувався від тіла, але не призводив до травм. Всі моделі Apple Watch, за винятком Apple Watch Series 7, схильні до цієї проблеми. У позові стверджують, що через це отримали порізи та травми багато користувачів. Також говориться, що Apple знала про проблему, але все одно продавала годинник. Раніше ми писали про те, що показали на The Game Awards 2021 . Також писали про всіх переможців премії The Game Awards 2021 . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .   

Проти Apple подали колективний позов через здуття акумуляторів в Apple Watch.

Читать на русском

Здуття батарей може призвести до травмування користувачів

Читать на русском
Проти Apple подали колективний позов через здуття акумуляторів в Apple Watch.

Здуття батарей може призвести до травмування користувачів

Проти компанії Apple подали ще один колективний позов. Виявилося, що всі покоління годинників Apple Watch мають дефект, який призводить до здуття батарей та травмування користувачів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на MacRumors. .

У позові йдеться, що здуття батареї відбувається з вини користувачів. Apple не передбачила достатньо буферного простору всередині корпусу для розширення акумулятора, у зв'язку з чим при здутті він повністю руйнує пристрій. Крім того, в годиннику немає захисного кожуха, який служив би перегородкою між літій-кобальтовим акумулятором та екраном. У ситуаціях, коли дисплей ушкоджується акумулятором, стає видно «гострі, як бритва, краї», що може призвести до травм.

«Набухання створює значний тиск на циферблат Apple Watch, імовірно викликаючи відшарування, руйнування та/або розтріскування екрану не з вини власника. Коли це відбувається, екран оголює гострі, як бритва, краї і призводить до збоїв у роботі та/або травм внаслідок ненавмисного тілесного контакту з від'єднаним, розбитим або тріснутим екраном», – йдеться у позові.

У позові описується ситуація, коли у людини на ім'я Кріс Сміт був годинник Apple Watch Series 3, на якому екран від'єднався через розбухання батареї через три роки після початкової покупки пристрою. Відшарований екран «сильно порізав» нижню частину його передпліччя, порізавши вену. У позові є зображення глибокого порізу на руці Сміта, а також опис інших інцидентів, коли дисплей Apple Watch від'єднувався від тіла, але не призводив до травм.

Всі моделі Apple Watch, за винятком Apple Watch Series 7, схильні до цієї проблеми. У позові стверджують, що через це отримали порізи та травми багато користувачів. Також говориться, що Apple знала про проблему, але все одно продавала годинник.

Раніше ми писали про те, що показали на The Game Awards 2021 .

Також писали про всіх переможців премії The Game Awards 2021 .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.