Головна
Світ
11:01, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

Демонстранты прервали показ мод Louis Vuitton в Париже во вторник, пройдя по подиуму с плакатом с осуждением влияния чрезмерного потребления на окружающую среду. Об этом сообщает Информатор со ссылкой на Reuters. На плакате активистки надпись "чрезмерное потребление = вымирание". Женщина, представляет группу Amis de la Terre France, Youth for Climate и Extinction Rebellion, прошла по подиуму вместе с моделями, вызвав ажиотаж у публики. В первом ряду звезды французского кино Катрин Денев и Изабель Юппер почти не дрогнули, а некоторые представители клана Арно, сидевшие рядом с исполнительным директором бренда и главой компании Бернаром Арно, переглянулись.   Охорона повалила на землю активістку, а потім її вивели з показу. Активісти заявили, що вони націлені на бренди, які належать Louis Vuitton, щоб зосередити увагу на проблемі надмірного споживання. "Louis Vuitton є світовим лідером розкоші і несе відповідальність, коли мова йде про тенденції, що спонукає текстильну промисловість постійно оновлювати колекції швидше і виробляти більше", - заявила представниця групи Алма Дюфур.   Нагадаємо, Gucci, Saint Laurent, Balenciaga і інші модні будинки Kering відмовилися від хутра.Крім того, Папа Римський підтримав боротьбу зі змінами клімату .  Також Інформатор писав, що зміна клімату у найближчі 30 років може змусити мігрувати 216 млн людей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .     

Протестувальники проти зміни клімату зірвали показ Louis Vuitton в Парижі

Читать на русском

Акція активістів не зупинила дефіле моделей подіумом та сам показ мод

Читать на русском
Протестувальники проти зміни клімату зірвали показ Louis Vuitton в Парижі

Акція активістів не зупинила дефіле моделей подіумом та сам показ мод

Демонстранты прервали показ мод Louis Vuitton в Париже во вторник, пройдя по подиуму с плакатом с осуждением влияния чрезмерного потребления на окружающую среду.

Об этом сообщает Информатор со ссылкой на Reuters.

На плакате активистки надпись "чрезмерное потребление = вымирание". Женщина, представляет группу Amis de la Terre France, Youth for Climate и Extinction Rebellion, прошла по подиуму вместе с моделями, вызвав ажиотаж у публики. В первом ряду звезды французского кино Катрин Денев и Изабель Юппер почти не дрогнули, а некоторые представители клана Арно, сидевшие рядом с исполнительным директором бренда и главой компании Бернаром Арно, переглянулись.

 

Охорона повалила на землю активістку, а потім її вивели з показу. Активісти заявили, що вони націлені на бренди, які належать Louis Vuitton, щоб зосередити увагу на проблемі надмірного споживання.

"Louis Vuitton є світовим лідером розкоші і несе відповідальність, коли мова йде про тенденції, що спонукає текстильну промисловість постійно оновлювати колекції швидше і виробляти більше", - заявила представниця групи Алма Дюфур.

 

Нагадаємо, Gucci, Saint Laurent, Balenciaga і інші модні будинки Kering відмовилися від хутра.Крім того, Папа Римський підтримав боротьбу зі змінами клімату

Також Інформатор писав, що зміна клімату у найближчі 30 років може змусити мігрувати 216 млн людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.