Продюсер "бондіани" заявила, що на роль нового агента 007 не розглядаються жінки

Читать на русском

Вона згодна з думкою Деніела Крейга про те, що роль принципово не варто віддавати жінці

Читать на русском
Продюсер "бондіани" заявила, що на роль нового агента 007 не розглядаються жінки

Вона згодна з думкою Деніела Крейга про те, що роль принципово не варто віддавати жінці

Продюсер «бондіани» Барбара Брокколі уточнила, що активно шукати виконавця цієї ролі для майбутніх фільмів будуть лише наступного року.

Про це повідомляє The Hollywood Reporter, - передає Інформатор .

Ще у вересні Деніел Крейг, який виконував роль агента 007 в останніх картинах про Джеймса Бонда, заявив, що жінкам і темношкірим акторам просто потрібні ролі кращі, ніж раніше - і тому жінкам не варто грати Джеймса Бонда, історично чоловічого персонажа. Тепер продюсер франшизи Барбара Брокколі зазначила, що згодна зі словами актора. Тим не менш, у силі залишається і її раніше зроблена заява про те, що на цю роль нікого не планується шукати до 2022-го року. 

«Я думаю, що нам не вистачає відмінних жіночих ролей, і для мене також важливо, щоб ми створювали фільми про жінок для жінок. Тож Джеймс Бонд має бути чоловіком-британцем — будь-якої етнічної приналежності та раси», - сказала Барбара Брокколі.

Окремо вона висловила готовність продовжити співпрацю з режисером Кері Фукунагою, який працював над «Не час помирати». Щоправда, поки що вона не впевнена, чи захоче цього сам постановник. Продюсер вважає, що режисер взявся за фільм як виклик самому собі, з яким він впорався. 

Нагадаємо, що у жовтні Деніел Крейг удостоївся своєї зірки на «Алеї слави» за роль Джеймса Бонда .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.