Головна
Світ
15:44, 20 Травня
Информатор UA

Интро

Принц Чарльз — спадкоємець британської корони, під час візиту до Канади отримав у подарунок популярну українську марку про російський військовий корабель. Про це заявила послиня України в Канаді Юлія Ковалів, - повідомляє Інформатор. За її словами, марку передали від імені президента України Володимира Зеленського та українського народу. "Ця марка стала символом незламності духу українців, волі до перемоги та подяки за підтримку нашим партнерам. У той час, як хоробрі українські військові захищають нашу домівку – Україну, багато наших громадян знайшли притулок у Канаді", - заявила послиня. В рамках королівського візиту до Оттави принц Чарльз та герцогиня Камілла відвідали Український православний собор Успіння Пресвятої Богородиці, де зустрілися з українською громадою канадської столиці та українськими дипломатами. Принц Чарльз із дружиною під час зустрічі були у вбраннях, прикрашених брошками у вигляді жовтих соняшників. Нагадаємо, «Укрпошта» випустить марку «Російський військовий корабель... Все!». Крім того, «Укрпошта» більше не випускатиме марки та конверти з літерами V та Z. Також Інформатор писав, що «Укрпошта» зупинила продаж марки «Русский корабль иди…» Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Принцу Чарльзу подарували українську марку «Русский корабль иди…»

Читать на русском

Він зустрівся з українським послом

Читать на русском
Принцу Чарльзу подарували українську марку «Русский корабль иди…»

Він зустрівся з українським послом

Принц Чарльз — спадкоємець британської корони, під час візиту до Канади отримав у подарунок популярну українську марку про російський військовий корабель.

Про це заявила послиня України в Канаді Юлія Ковалів, - повідомляє Інформатор.

За її словами, марку передали від імені президента України Володимира Зеленського та українського народу.

"Ця марка стала символом незламності духу українців, волі до перемоги та подяки за підтримку нашим партнерам. У той час, як хоробрі українські військові захищають нашу домівку – Україну, багато наших громадян знайшли притулок у Канаді", - заявила послиня.

В рамках королівського візиту до Оттави принц Чарльз та герцогиня Камілла відвідали Український православний собор Успіння Пресвятої Богородиці, де зустрілися з українською громадою канадської столиці та українськими дипломатами. Принц Чарльз із дружиною під час зустрічі були у вбраннях, прикрашених брошками у вигляді жовтих соняшників.

Нагадаємо, «Укрпошта» випустить марку «Російський військовий корабель... Все!». Крім того, «Укрпошта» більше не випускатиме марки та конверти з літерами V та Z.

Також Інформатор писав, що «Укрпошта» зупинила продаж марки «Русский корабль иди…»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.