Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Офіційно влада рф продовжує проведення мобілізаційних заходів заперечувати
Росія досі проводить повноцінну мобілізаційну кампанію для відправки своїх громадян на агресивну війну проти України. Щомісяця до армії залучають близько 20 тисяч росіян.
Про це на брифінгу в п'ятницю, 18 серпня, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов. Він підкреслив, що йдеться саме про примусову мобілізацію. Водночас дітей чиновників і олігархів вона не зачіпає.
"Ці заходи тривають, і щомісяця близько 20 тисяч осіб мобілізуються. Нещодавно мер москви Собянін назвав цікаву цифру - 45 тисяч москвичів, які нібито перебувають на фронті. Перед цим ця цифра була 35 тисяч. Це означає, що мер зізнався, що за кілька місяців тільки 10 тисяч москвичів додатково мобілізували. Різними способами, різними методами, але ця кампанія триває", - заявив речник ГУР.
Юсов додав, що найчастіше метою воєнкомів стають нові власники російських паспортів.
"Це показник критеріїв отримання російського паспорта, що створює потенційну загрозу. З високою ймовірністю людину схоплять і відправлять на війну", - зазначив представник розвідки.
Президент росії володимир путін оголосив про старт проведення "часткової мобілізації" 21 вересня 2022 року. Тоді було заявлено, що для участі в ініційованій москвою загарбницькій війні на території України призвуть лише певні категорії громадян. Однак подальші інформаційні повідомлення з російських регіонів свідчили про те, що мобілізація має масовий характер.
Щоб уникнути призову в армію, багато громадян намагаються покинути країни або іншими способами уникнути вручення повістки. На мобілізацію в росії, про завершення якої офіційно стверджували ще наприкінці жовтня 2022 року, відреагували і в світі. Зокрема, в уряді Великої Британії мобілізацію назвали очевидним визнанням того, що російське вторгнення в Україну провалилося.
Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що мобілізаційний указ путіна є ознакою паніки в Кремлі, і що його не слід сприймати як пряму загрозу повномасштабної війни із Заходом.
Наразі чергова хвиля мобілізації в росії не оголошувалася, але статися це може буквально в будь-який момент — хоча експерти вважають, що путін навряд чи піде на такий крок перед президентськими виборами.
Більшість експертів сходяться в твердженні, що путін навряд чи піде на оголошення нової хвилі мобілізації. Причиною цьому є електоральний процес, який вже фактично почався в рф. Нагадаємо, що в березні 2024 року росію чекають чергові президентські вибори. Російський диктатор не бажає лякати своїх виборців незадовго до виборчої кампанії. А опозиційні російські політологи кажуть, що минулорічна "могілізація" викликала в росіян дуже панічні настрої, призвела до нової хвилі міграції з країни-агресорки, викликала протести та знизила рейтинги влади.
Раніше ми писали про те, як погано забезпечуються російські "мобіки" та як вони жаліються на нестачу буквально всього. Також "Інформатор" повідомляв, що мобілізовані росіяни визнали існування "заградзагонів", які стріляли їм у спини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.