RU
Головна
Україна
09:17, 7 Жовтня
Информатор UA

Интро

У четвер, 7 жовтня, в Україні погіршиться погода. Очікуються приморозки та сильні пориви вітру. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій . За даними Укргідрометцентру, в більшості західних і південно-східних областей очікуються сильні пориви вітру, які сягатимуть 15-20 метрів на секунду. Крім того, вночі 7 жовтня в Україні (крім Закарпаття та півдня) на поверхні ґрунту, місцями і в повітрі будуть заморозки 0-5 . Синоптики оголосили перший рівень небезпеки, жовтий. Також ми розповідали, якою буде погода в Україні у жовтні . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Приморозки та сильні пориви вітру: синоптики попередили про погіршення погоди в Україні

Читать на русском
Приморозки та сильні пориви вітру: синоптики попередили про погіршення погоди в Україні

Оголошений перший рівень небезпеки.

У четвер, 7 жовтня, в Україні погіршиться погода. Очікуються приморозки та сильні пориви вітру. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій

За даними Укргідрометцентру, в більшості західних і південно-східних областей очікуються сильні пориви вітру, які сягатимуть 15-20 метрів на секунду. 

Крім того, вночі 7 жовтня в Україні (крім Закарпаття та півдня) на поверхні ґрунту, місцями і в повітрі будуть заморозки 0-5 °.

Синоптики оголосили перший рівень небезпеки, жовтий. 

Також ми розповідали, якою буде погода в Україні у жовтні .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.