Після тривалого мовчання та серії дуетних релізів «ОЧІ В ОЧІ» повертаються — але вже в оновленому форматі, який точно здивує слухачів. Відтепер у звучанні гурту більше немає чоловічого вокалу. Оля Воробйова стає єдиним голосом проєкту, виступаючи разом із живим бендом.
ТОП-5 ПОЛІТИКІВ УКРАЇНИ З НАЙВИЩИМ РЕЙТИНГОМ
SOCIS - березень 2026
1
Зеленський
22,6%
2
Залужний
19,3%
3
Буданов
10,5%
4
Порошенко
7,4%
5
Терехов
4,4%
Яке місце Україна посяде на Євробаченні
Від нашої країни їде співачка Leleka
голосів
Ліквідувати блок-пости в тилових регіонах
Заощадити гроші бюджету та громадян
Погода
Дізнайся прогноз для твого міста
Оновлено станом на
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
let me be
The Second Voice
2
Фанат
Alena Omargalieva
3
Сльозка
Кажанна
4
Loco Loco
Gordo, Reinier Zonneveld
5
Мальборо
Sayan
6
Кукла
Diskoteka Avariya, Vonamour
7
Ікона
Ivan Liulenov
8
Феникс
Bearwolf
9
Take Me There
Da Ti
10
Dracula (Jennie Remix)
Tame Impala, Jennie
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
30.04.2026
Вплив Овна значно посилиться, цей вплив відчуватимуть всі інші знаки Зодіаку
Трамп наполягяє, щоб Україна погодилася на невигідний мир. Як нам бути?
голосів
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
615.18
DOGECOIN (DOGE)
0.1
THETA (THETA)
0.2
LITECOIN (LTC)
54.95
BITCOIN (BTC)
75659.84
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$31 800 млрд.
2
Китай
$19 000 млрд.
3
Німеччина
$4 700 млрд.
4
Японія
$4 100 млрд.
5
Індія
$4 000 млрд.
6
Велико-британія
$3 900 млрд.
7
Франція
$3 400 млрд.
8
Італія
$2 500 млрд.
9
Канада
$2 300 млрд.
10
Бразилія
$2 200 млрд.
Кулінарний рецепт від Інформатора
Ума Турман показала основну страву, яка завжди допомагає їй схуднути до літа
Акторка дотримується різних дієт, але серед усього різноманіття страв їй найбільше подобається легкий суп з тофу та шиїтаке. Він готується за лічені хвилини, виходить дуже легким, але при цьому поживним.
Прильоти по мостах в Чонгарі та Генічеську: з'явилися фото та відео пошкоджень
Під удар потрапив Чонгарський міст та шляхопровід через протоку Тонкий
Під ударом сьогодні, 6 серпня, опинились Чонгарський автомобільний міст й шляхопровід через протоку Тонкий, що з'єднує Генічеськ з Арабатською стрілкою. У мережі почали з'являтися фото та відео пошкодження головних артерій, через які окупанти постачають зброю та техніку з Криму на окуповані Запоріжжя та Донеччину.
Як повідомив окупаційний гауляйтер Сальдо, на Чонгарському мосту з'явились пробоїни. Його слова підтвердив й представник окупантів Рогов. Він зазначив, що утворилися три діри. При цьому опорні конструкції, начебто, не пошкоджені.
На мості є декілька пробоїн
Так званий "голова Криму" Сергій Аксьонов теж не змовчав й підтвердив удар у районі Чонгарського мосту. За його словами, зафіксоване одне влучання й роботи з відновлення дорожнього полотна вже почались.
"Одне влучення, частина ракет збита силами ППО. Є пошкодження дорожнього полотна автомобільного мосту, ремонтні роботи вже розпочинаються. Жертв немає. Тимчасово проїзд здійснюється через КПП Армянськ та Красноперекопськ", – сказав колаборант.
Окупанти зазначають, що роботи з відновлення почались
Що стосується мосту через протоку Тонкий у Генічеську, то наслідків його атаки у мережі значно менше. Лише одне фото опублікували місцеві мешканці. Але воно досить наочно демонструє пошкодження й те, що на відновлення знадобиться далеко не один день.
Пошкоджений міст через протоку Тонкий у Генічеську
"Здається, "харошие русские", які прямують на відпочинок до окупованого Криму та у зворотньому напрямку, відчують всю "радість", яку принесла їх країна на нашу землю. Реальність на ТОТ - зовсім не те, що їм показують по телевізору", - написав міський голова Мелітополя Іван Федоров.
Полковник Оперативного командування "Південь" ЗСУ Владислав Назаров підтвердив влучання по мосту через протоку Тонка, що з'єднує Генічеськ з Арабатською стрілкою, та заявив: "Головна мета – перерізати автомобільне за залізничне сполучення із Кримом".
Ракетний удар по мостах на ТОТ
"Бавовна" у районі тимчасово окупованих Генічеську та Чонгарі сталась близько 14:00. Як повідомили колаборанти, по мостах було запущено 12 ракет. Російське ППО, начебто, знищило 9 ракет й тільки три досягли цілі.
Місцеві мешканці розповідають, що вибухи були такої сили, що у домівках ледве не повилітали вікна. Також вони кажуть, що внаслідок удару пошкоджено газопровід.
Нагадаємо, що мости до Криму підривають не вперше. Наприкінці червня вже був "прильот" по Чонгарському мосту. Крім цього, біля Бердянська зафіксовано приліт по базі відпочинку, яку ворог перетворив на військову базу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.