Пригожин пообіцяв окупантам "взяти Київ за 12 днів" – перехоплення ГУР

Читать на русском

Вже знайомі наративи про "взяти Київ за 3 дні" тепер прозвучали від ватажка ПВК "Вагнер"

Читать на русском
Перехоплення ГУР
Пригожин мітить на місце головнокомандувача РФ

Вже знайомі наративи про "взяти Київ за 3 дні" тепер прозвучали від ватажка ПВК "Вагнер"

Окупанти продовжують виказувати своє невдоволення військовим керівництвом РФ. Вони звинувачують головнокомандувача та інших воєначальників у всіх провалах в Україні. При цьому загарбники звеличують Євгена Пригожина, який наразі є ватажком "вагнерівців".

Один з окупантів у телефонній розмові своєму товаришу каже, що Пригожин обіцяє "взяти Київ за 12 днів", але за умови, якщо його призначать головнокомандувачем. Про це йдеться у новому перехопленні Головного управління служби розвідки України.

"Ну, Пригожин правильно каже: "якщо мене зараз народ обере головнокомандувачем – я за 12 днів буду в Києві", – сказав росіянин.

Ще він додав, що Пригожин, ніби то, мріяв про "прильот" по російській Рубльовці, де мешкають найбагатші мешканці Москви. 

Також російський військовий розповів, що у них погане забезпечення й нічим стріляти. Він сказав, що "залишились тільки палки", а керівництво то виводить та повертає техніку, ніби їм більше нічим зайнятись. Ще окупант з товаришем обговорили ситуацію у Бєлгороді.

 

Про що говорять окупанти зі своїми близькими

У перехопленнях, які публікує ГУР, окупанти здебільшого жаліються на важку ситуацію на фронті та великі втрати серед особового складу, виказують своє невдоволення керівництвом та розповідають про погане оснащення. Ще вони розповідають, що не проводять ротації, через що деякі військові готові навіть вчиняти каліцтва, тільки щоб забратись з цього пекла.

Один із загарбників розповів, що його товариш підірвався на гранаті після того, як вживав наркотичні засоби. Ще один проклинав диктатора путіна й жалкував, що пішов на війну. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.