Головна
Україна
Політика
00:01, 9 Грудень
Информатор UA

Интро

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів на чергову заяву президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха, що "спорт не повинен бути політизований". Він нагадав йому про вбитих росією українських спортсменів.  Як передає Інформатор, про це Кулеба повідомив у Twitter.  "З лютого росія вбила 184 українські спортсмени. А тепер пан Бах цитує Еммануеля Макрона, який нібито сказав, що "спорт не повинен бути політизований" і до спортсменів з України, Росії та Білорусі потрібно ставитися однаково. Використання спорту для обілення військових злочинів викликає огиду", - написав Кулеба.  Що цьому передувало  Бах раніше прокоментував штраф для британської Асоціації лаун-тенісу (LTA) за рішення усунути росіян та білорусів. "Уряди не повинні вирішувати з політичних міркувань, хто бере участь у якихось спортивних подіях. Кваліфікація для участі у спортивних змаганнях має ґрунтуватися на спортивних заслугах, а не на політичному втручанні", - сказав він.  За його словами, "нам потрібно вивчити шляхи подолання цієї дилеми щодо участі спортсменів та повернутися до спортивних заслуг, а не до політичного втручання".  Також ми писали, що Україна просить заборонити росіянам та білорусам виступати під нейтральними прапорами.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Президент МОК не хоче, щоб спорт був політизований: Кулеба розповів, що не так з цим твердженням

Читать на русском

Він нагадав йому про вбитих росією українських спортсменів

Читать на русском
Президент МОК не хоче, щоб спорт був політизований: Кулеба розповів, що не так з цим твердженням
Томас Бах і Дмитро Кулеба

Він нагадав йому про вбитих росією українських спортсменів

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів на чергову заяву президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха, що "спорт не повинен бути політизований". Він нагадав йому про вбитих росією українських спортсменів. 

Як передає Інформатор, про це Кулеба повідомив у Twitter

"З лютого росія вбила 184 українські спортсмени. А тепер пан Бах цитує Еммануеля Макрона, який нібито сказав, що "спорт не повинен бути політизований" і до спортсменів з України, Росії та Білорусі потрібно ставитися однаково. Використання спорту для обілення військових злочинів викликає огиду", - написав Кулеба. 

Що цьому передувало 

Бах раніше прокоментував штраф для британської Асоціації лаун-тенісу (LTA) за рішення усунути росіян та білорусів.

"Уряди не повинні вирішувати з політичних міркувань, хто бере участь у якихось спортивних подіях. Кваліфікація для участі у спортивних змаганнях має ґрунтуватися на спортивних заслугах, а не на політичному втручанні", - сказав він. 

За його словами, "нам потрібно вивчити шляхи подолання цієї дилеми щодо участі спортсменів та повернутися до спортивних заслуг, а не до політичного втручання". 

Також ми писали, що Україна просить заборонити росіянам та білорусам виступати під нейтральними прапорами. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.