Головна
Україна
Події
14:25, 9 Вересня
Информатор UA

Интро

"Бультер'єр Зеленського" Микола Тищенко прибрав із трибуни народного депутата Гео Лероса, коли той завів мову про зірвану операцію з захоплення "вагнерівців". До бійки справа не дійшла, але через це глава ВР Дмитро Разумков був змушений оголосити 15-хвилинну перерву. З трибуни Лерос почав критикувати Президента Зеленського і главу ОП Єрмака, звинувативши їх у нібито зриві спецоперації спецслужб із затримання найманців ПВК "Вагнера", - повідомляє Інформатор. Відео всього того, що відбувалося в парламенті, можна знайти тут, а подробиці - тут. На перерві Тищенко спробував пояснити причину свого вчинку. З його слів, нікого виводити він не хотів, а натякнув, що варто говорити "по темі". Адже обговорювалося зовсім інше питання, але Лерос почав ображати конкретно президента. "Президент - це інституція державної влади, за нього голосував народ України, я голосував, і я вважаю, що такі образливі слова щодо президента не повинні звучати в парламенті. У парламенті має бути дискусія, але сама форма, яку він (Гео Лерос - прим.ред.) застосував, ті брудні лайки, я вважаю, цього не має бути в українському парламенті", - кілька разів повторив Тищенко. Мовчки стояти осторонь Гео Лерос не став і також прокоментував "обіймашки" з Тищенко. Він назвав його "філією РНБО", а депутатів Зеленського - "кримінальними авторитетами". "Так як Зеленський абсолютно беззаконно діє через інструмент РНБО, так само його депутати діють в парламенті. Я нагадаю, що я недавно робив розслідування з приводу його кримінальних справ у 90-х. Тищенко займався рекетом. Те, що ми бачимо - ознака того, як мафія, як Зеленський, як його "слуги" в особі Тищенка діють у країні", - прокоментував Лерос. Він додав, що жодній людині неприйнятно застосовувати силу, будь то народний депутат або звичайний громадянин. Кожен має право вільно висловлювати свою думку. Усе, що відомо про затримання бойовиків іноземної приватної військової компанії "Вагнер", ми зібрали тут. Там же реакція СБУ й керівника ОП Єрмака. У зв'язку з цим Україна й Білорусь домовилися про посилення прикордонного режиму. Раніше ми розповідали про те, як мер Конотопа на сесії міськради облив нардепа від "Слуги народу" водою. Також писали, що екснардеп від БПП влаштував у прямому ефірі бійку з представником "Слуги народу". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

"Президент - інституція, його не можна ображати": Тищенко пояснив, через що відтягнув від трибуни у ВР нардепа Лероса

Читать на русском

Микола Тищенко відтягнув від трибуни нардепа Гео Лероса, коли той заговорив про "вагнерівців"

Читать на русском
"Президент - інституція, його не можна ображати": Тищенко пояснив, через що відтягнув від трибуни у ВР нардепа Лероса

Микола Тищенко відтягнув від трибуни нардепа Гео Лероса, коли той заговорив про "вагнерівців"

"Бультер'єр Зеленського" Микола Тищенко прибрав із трибуни народного депутата Гео Лероса, коли той завів мову про зірвану операцію з захоплення "вагнерівців". До бійки справа не дійшла, але через це глава ВР Дмитро Разумков був змушений оголосити 15-хвилинну перерву.

З трибуни Лерос почав критикувати Президента Зеленського і главу ОП Єрмака, звинувативши їх у нібито зриві спецоперації спецслужб із затримання найманців ПВК "Вагнера", - повідомляє Інформатор. Відео всього того, що відбувалося в парламенті, можна знайти тут, а подробиці - тут.

На перерві Тищенко спробував пояснити причину свого вчинку. З його слів, нікого виводити він не хотів, а натякнув, що варто говорити "по темі". Адже обговорювалося зовсім інше питання, але Лерос почав ображати конкретно президента.

"Президент - це інституція державної влади, за нього голосував народ України, я голосував, і я вважаю, що такі образливі слова щодо президента не повинні звучати в парламенті. У парламенті має бути дискусія, але сама форма, яку він (Гео Лерос - прим.ред.) застосував, ті брудні лайки, я вважаю, цього не має бути в українському парламенті", - кілька разів повторив Тищенко.

Мовчки стояти осторонь Гео Лерос не став і також прокоментував "обіймашки" з Тищенко. Він назвав його "філією РНБО", а депутатів Зеленського - "кримінальними авторитетами".

"Так як Зеленський абсолютно беззаконно діє через інструмент РНБО, так само його депутати діють в парламенті. Я нагадаю, що я недавно робив розслідування з приводу його кримінальних справ у 90-х. Тищенко займався рекетом. Те, що ми бачимо - ознака того, як мафія, як Зеленський, як його "слуги" в особі Тищенка діють у країні", - прокоментував Лерос.

Він додав, що жодній людині неприйнятно застосовувати силу, будь то народний депутат або звичайний громадянин. Кожен має право вільно висловлювати свою думку.

Усе, що відомо про затримання бойовиків іноземної приватної військової компанії "Вагнер", ми зібрали тут. Там же реакція СБУ й керівника ОП Єрмака. У зв'язку з цим Україна й Білорусь домовилися про посилення прикордонного режиму.

Раніше ми розповідали про те, як мер Конотопа на сесії міськради облив нардепа від "Слуги народу" водою. Також писали, що екснардеп від БПП влаштував у прямому ефірі бійку з представником "Слуги народу".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.