«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Протиповітряна оборона працювала у Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областях
Російські окупанти в ніч на п'ятницю, 5 квітня, атакували Україну шахедами та ракетами. Протиповітряна оборона збила всі 13 дронів-камікадзе, які запустив ворог. Ракети збити не вдалося.
Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук. За його даними, шахеди окупанти запустили з кримського мису Чауда.
Також вночі ворог атакував двома зенітними керованими ракетами С-300/С-400 та трьома балістичними ракетами "Іскандер-М". Їх росіяни випустили з Бєлгородської області.
В результаті протиповітряного бою мобільні вогневі групи Сил оборони України збили усі 13 шахедів. ППО працювала у Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областях.

Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що вночі регіон атакували 2 шахеди. Їх збили над Павлоградським та Нікопольським районами області.
Відомо, що ще 7 ударних дронів атакували Запорізьку область. Начальник Запорізької ОВА Іван Федоров подякував захисникам неба за роботу.
Українські захисники у вівторок, 2 квітня, атакували одразу два об'єкти у Татарстані. Перший - це завод з виробництва шахедів в Єлабузі, а другий - нафтопереробний комплекс ТАНЕКО у Нижньокамську. Факт удару підтвердили в ГУР.
Представник ГУР Андрій Юсов повідомив, що атака призвела до значних руйнувань на виробництві. Також ускладнено продовження роботи підприємства. Водночас Юсов не розкрив, якими саме безпілотника було атаковано російський завод. За його словами, це були "добрі літальні об'єкти" які долетіли у кілька військових об'єктів в Татарстані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.