“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Про нічну "бавовну" повідомили місцеві пабліки
Неспокійною для окупантів видалась ніч на 5 листопада. "Бавовна" завітала одразу до двох міст. А саме до тимчасово окупованого Скадовську Херсонської області та російського Ростова-на-Дону.
У місцевих пабліках Скадовську пишуть, що вибух був дуже потужним. Начебто влучили у готель "Цитадель", який наразі використовується загарбниками. також відомо, що в одному з районів міста зникло світло.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/117314
Не встигли окупанти прийти до тями після одного вибуху, як у Telegram-каналах з'явилася інформація, що гучно було у Ростові-на-Дону. В мікрорайоні Західний почалась масштабна пожежа.
Інформації про причини та наслідки вибухів наразі не відомо. Російська сторона не коментує події.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/117311
У суботу, 4 листопада, Крим зазнав масштабної ракетної атаки. Пролунало понад десять вибухів. Після потужних ударів у росіян загорівся малий ракетний корабель "Аскольд", який вони спустили на воду у 2021 році. Судно базувалось у доці одного з найбільших судноремонтних заводів, що розташований північніше Керчі.
Пізніше у Страткомі ЗСУ підтвердили, що наші військові завдали серію ударів по морській та портовій інфраструктурі суднобудівного заводу "Залив". Визнали враження корабля й у РФ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.