"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Кількість жертв досягла 26
Один з постраждалих внаслідок падіння літаку поблизу Чугуєва, помер в лікарні.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МВС.
20-річний хлопець був в дуже важкому стані, опіки становили 90% тіла. За життя другого постраждалого все ще борються лікарі.
В цілому катастрофа забрала життя 26 членів екіпажу з 27 тих, хто був на борту. Володимир Зеленський оголосив 26 вересня Днем жалоби в Україні.
Всю інформацію про подію читайте в нашому матеріалі за посиланням.Вся актуальна інформація на ранок 26 вересня і фото з місця події - тут .