Головна
Бізнес
Економіка
16:58, 26 Січня
Информатор UA

Интро

Постраждалим від пожежі в будинку для літніх людей в Харкові виплатять матеріальну допомогу. Кошти з міського та обласного бюджетів.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Харківської обласної державної адміністрації .Голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук розповіла, що зараз вирішують питання щодо надання матеріальної допомоги постраждалим.«Сьогодні ми вивчаємо історію кожного потерпілого для того, щоб визначити маршрут допомоги. Кожен випадок розглядається індивідуально. Матеріальна допомога буде надана всім постраждалим, всім нужденним сім'ям - за рахунок міського та обласного бюджетів», - повідомила Айна Тимчук.Олексій Чернишов, міністр розвитку громад і територій, додав, що у Харківській області є досвід ефективного вирішення подібної ситуації. В кінці минулого року питання з виділенням матеріальної допомоги постраждалим від пожежі в Дворічанському районі вирішили максимально оперативно.«У вас був вже прецедент, є на що спиратися. Держава повинна допомогти сім'ям загиблих і постраждалих», - заявив Чернишов.Нагадаємо, раніше в Харкові загорілося житловий будинок, переобладнаний під будинок з догляду за літніми людьми.На місці пожежі за адресою вулиця Нижня Гієвська, 150Б виявили тіла 15 осіб, 5 людей постраждали.Крім того, правоохоронці розповіли, що попередня причина цієї пожежі - необережне поводження з електроприладами .

Постраждалі від пожежі в будинку для літніх людей в Харкові отримають матеріальну допомогу

Читать на русском
Постраждалі від пожежі в будинку для літніх людей в Харкові отримають матеріальну допомогу

Зараз вирішують питання щодо надання матеріальної допомоги постраждалим

Постраждалим від пожежі в будинку для літніх людей в Харкові виплатять матеріальну допомогу. Кошти з міського та обласного бюджетів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Харківської обласної державної адміністрації .

Голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук розповіла, що зараз вирішують питання щодо надання матеріальної допомоги постраждалим.

«Сьогодні ми вивчаємо історію кожного потерпілого для того, щоб визначити маршрут допомоги. Кожен випадок розглядається індивідуально. Матеріальна допомога буде надана всім постраждалим, всім нужденним сім'ям - за рахунок міського та обласного бюджетів», - повідомила Айна Тимчук.

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад і територій, додав, що у Харківській області є досвід ефективного вирішення подібної ситуації. В кінці минулого року питання з виділенням матеріальної допомоги постраждалим від пожежі в Дворічанському районі вирішили максимально оперативно.

«У вас був вже прецедент, є на що спиратися. Держава повинна допомогти сім'ям загиблих і постраждалих», - заявив Чернишов.

Нагадаємо, раніше в Харкові загорілося житловий будинок, переобладнаний під будинок з догляду за літніми людьми.На місці пожежі за адресою вулиця Нижня Гієвська, 150Б виявили тіла 15 осіб, 5 людей постраждали.

Крім того, правоохоронці розповіли, що попередня причина цієї пожежі - необережне поводження з електроприладами .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.