Головна
Україна
Політика
19:26, 16 Січня
Информатор UA

Интро

П'ятий президент Петро Порошенко провів брифінг у Варшаві англійською мовою та розповів про підсумки своєї поїздки за кордон. Серед іншого він говорив про можливий арешт після повернення в Україну. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на брифінг Порошенка. Він заявив, що 17 січня прибуде до Печерського районного суду, де йому обиратимуть запобіжний захід у кримінальному провадженні про державну зраду. Порошенко назвав цю справу "політично мотивованим переслідуванням". Також він впевнений, що його не заарештують після прибуття в Україну, бо для цього немає підстав. "Я повертаюся в Україну, щоб боротися за Україну, а не боротися із Зеленським... Зеленський сам собі нашкодить, якщо вдасться до цього", - сказав він. Екс-президент назвали дві версії свого переслідування. За його словами, це падіння рейтингів президента Володимира Зеленського та спроба відвернути увагу від проблем в енергетиці. Крім того, Порошенко вважає, що його літак можуть посадити в аеропорті Бориспіль, а не в Жулянах. Він заявив, що Зеленський нібито виконує замовлення Коломойського, який хоче помститися за націоналізацію "Приватбанку". Порошенко прибуде до Києва у понеділок, 17 січня, рейсовим літаком з Варшави о 09:00. Раніше Інформатор повідомляв, що суд заарештував усе майно та активи Порошенка. Докладніше про те, за що п'ятому президенту вручили підозру і до чого тут Медведчук, ми писали тут і тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Порошенко дав брифінг у Варшаві та збирається завтра повернутися до України: основні заяви

Читать на русском
Порошенко дав брифінг у Варшаві та збирається завтра повернутися до України: основні заяви

Він завтра повернеться до України

П'ятий президент Петро Порошенко провів брифінг у Варшаві англійською мовою та розповів про підсумки своєї поїздки за кордон. Серед іншого він говорив про можливий арешт після повернення в Україну.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на брифінг Порошенка. 

Він заявив, що 17 січня прибуде до Печерського районного суду, де йому обиратимуть запобіжний захід у кримінальному провадженні про державну зраду. Порошенко назвав цю справу "політично мотивованим переслідуванням".

Також він впевнений, що його не заарештують після прибуття в Україну, бо для цього немає підстав.

"Я повертаюся в Україну, щоб боротися за Україну, а не боротися із Зеленським... Зеленський сам собі нашкодить, якщо вдасться до цього", - сказав він.

Екс-президент назвали дві версії свого переслідування. За його словами, це падіння рейтингів президента Володимира Зеленського та спроба відвернути увагу від проблем в енергетиці.

Крім того, Порошенко вважає, що його літак можуть посадити в аеропорті Бориспіль, а не в Жулянах. Він заявив, що Зеленський нібито виконує замовлення Коломойського, який хоче помститися за націоналізацію "Приватбанку".

Порошенко прибуде до Києва у понеділок, 17 січня, рейсовим літаком з Варшави о 09:00.

Раніше Інформатор повідомляв, що суд заарештував усе майно та активи Порошенка

Докладніше про те, за що п'ятому президенту вручили підозру і до чого тут Медведчук, ми писали тут і тут

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.