"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
У кліпі вперше разом із Муаядом з’являються музиканти, а особливої символіки образу артиста додає нагорода переможця шоу «Співають всі!», яку він уперше демонструє публічно саме в цій відеороботі.
Відомі актори фільмів для дорослих Джозефіна Джексон та Джонні Сінс не тільки сфотографувалися разом, але й побачили одне одного голяка
Всесвітньовідомий актор фільмів для дорослих Стівен Вулф, професійно відомий як Джонні Сінс, підтримав Україну. Фото із зірковим американцем, якого ще називають "лисий з Браззерс" опублікувала порноакторка з Львівщини, Джозефіна Джексон. Її справжнє ім’я - Юлія Сенюк. До речі, 2022-го вона стала другою у списку тих, кого найбільше шукали українці на PornHub.
Також Джозефіна прокоментувала закиди в тому, що вона підставила багаторазового лауреата премії AVN Awards, який називають аналогом "Оскара" в порноіндустрії. На фото, на диво одягнуті Юлія та Стівен, усміхаються в об’єктив камери. При чому американський альфасамець позує у футболці з гербом України.

"Я свою місію виконала і загербувала Джоні", - написала Джозефіна, погравши зі словами герб та вербовка.
В коментарях Юлії почали закидати те, що американець не знав, що означає малюнок на його футболці. І, мовляв, коли дізнався про це, був розлючений. Подібні чутки українська порноакторка спростувала.
"Джоні не д*біл, на відміну від цих коментаторів. Бо він перш ніж надівати щось з невідомими йому символом, запитує, що це. Ну я і пояснила, що це герб України і українці дуже раді будуть побачити таку підтримку з його сторони. Він сказав ОК, без питань, головне, щоб це не були якісь терористичні символи і так далі. Бо він не хоче неприємностей".
Окрім фотографії в одязі, зіркова парочка разом зняла пікантний контент для дорослих без зайвих елементів гардеробу.

Підписники Джозефіни поцікавилися - чи не боїться вона підхопити якісь хвороби від Джонні. Бо він знявся в понад 700 фільмах для дорослих. На це Джозефіна запитала в підписниці, а чи здавала вона сама колись тести на венеричні захворювання. На що отримала негативну відповідь. Це обурило порноакторку.

В коментарі "Еспресо.Захід", Джозефіна Джексон розповіла, які дівчата подобаються легенді світової порноіндустрії.
"Коли я запитала, якої національності дівчата йому не подобаються, він сказав - росіянки. А на запитання про те, хто найбільше подобається - однозначно сказав, що українки".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.