Помста за підтримку України: російську актрису Ахеджакову вигнали з театру

Читать на русском

У театрі "Современник" Лія Ахеджакова служила 50 років, її вигнали за "непатріотичну позицію"

Читать на русском
Помста за підтримку України: російську актрису Ахеджакову вигнали з театру
Лія Ахеджакова підтримує Україну з часів київського Майдану та гостро критикує режим путіна попри спроби її залякати

У театрі "Современник" Лія Ахеджакова служила 50 років, її вигнали за "непатріотичну позицію"

Відома російська актриса Лія Ахеджакова, яка народилась у Дніпрі та підтримувала Україну ще до повномасштабного вторгнення, втратила роботу. ЇЇ звільнили з театру "Современнник", у якому вона прослужила 50 років. 

Про це пише низка російських пропагандистських змі, поливаючи акторку брудом. 

Як повідомляє Telegraf, 83-річна акторка розповіла одному зі ЗМІ, що директор театру юрій кравець зняв її з репертуару через гнівні листи глядачів. Вони начебто не хотіли ходити на вистави, де грає Ахеджакова, через її "антипатріотичну" позицію, гостру критику режиму путіна та відкриту симпатію до України.

"Мене попередив директор, що мене більше в репертуарі не буде на вимогу розгніваних якихось людей, які пишуть йому листи, і департамент культури підтвердив, щоб мене прибрали з репертуару театру. Сиджу та плачу. Я все розумію, знаю, хто це пише, хто це організовує, але зробити нічого не можна” – розповіла актриса.

Нещодавно актриса заявила, що українці "змушують путінський режим видихатися та слабшати". Ахеджакова висловила бажання приїхати до України після її перемоги у війні із російським окупантом.

За кілька днів до вторгнення рф в Україну актриса злісно прокоментувала визнання путіним незалежності так званих "лнр" та "днр". 

                             Хто така Ахеджакова і за що її ненавидить путін

Одна з найвідоміших акторок радянського кіно народилась 1938 року у Дніпропетровську. Знімалась у фільмах Ельдара Рязанова та виступала у виставах Романа Віктюка. 

Наприкінці січня 2022 року разом з іншими деякими відомими вченими, письменниками, журналістами, правозахисниками Росії виступила проти можливої війни з Україною та підписала "Заяву прихильників миру проти партії війни у російському керівництві". 

21 лютого 2022 року підписала відкритий колективний лист російського Конгресу інтелігенції «Ви будете прокляті! Паліям війни», в якому йдеться про історичну відповідальність влади РФ за розпалювання великої війни з Україною. 

"Нехай мене ображають, але Україну я не зраджу", - сказала Ахеджакова в одному з інтерв'ю. 

Як раніше писав Інформатор, російський журналіст, а віднедавна громадянин України, Олександр Невзоров, отримав вісім років колонії від російського суду. Його судили заочно за публікації про звірства росіян у Бучі та Маріуполі. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.