Помічниця Тищенка зареєструвала ГО з назвою неіснуючої слідчої комісії Ради, - ЧЕСНО

Читать на русском

У травні 2023 року ТСК припинила своє існування, оскільки парламентарів не влаштував звіт

Читать на русском
Тищенко, Андрієвська
Евеліна Андрієвська у червні 2023 року створила громадську організацію “ТСК Нацресурс”

У травні 2023 року ТСК припинила своє існування, оскільки парламентарів не влаштував звіт

Помічниця вже позафракційного нардепа Миколи Тищенка Евеліна Андрієвська заснувала громадську організацію з тією ж назвою, що й у тимчасової комісії Верховної Ради. У 2023 році, після припинення роботи цієї комісії (ТСК) Тищенка з питань незаконної вирубки лісів, вона зареєструвала громадську організацію з аналогічною назвою "ТСК Нацресурс". До речі, після припинення існування даної ТСК Тищенко продовжував проводити "перевірки", прикриваючись нею.

Розслідувачі руху Чесно виявили, що згідно з даними YouControl, Андрієвська зареєструвала організацію 14 червня 2023 року. За місяць перед цим Верховна Рада не затвердила проміжний звіт ТСК "Нацресурс" Тищенка щодо можливої неефективності Держагентств лісових та водних ресурсів та Держекоінспекції, тож вона припинила свою діяльність.

Останні скандали Тищенка

Нагадаємо, що напередодні рух "Чесно" повідомляв, що Тищенко майже рік ходив із "перевірками" від імені неіснуючої ТСК Верховної Ради "Нацресурс". Показуючи посвідчення нардепа, Тищенко та його спільники безперешкодно заходили до установ - нібито за дорученням ТСК Нацресурс. Насправді на той час нардеп вже не був офіційно членом жодної комісії. Але носив уніформу з нашивками й влаштовував перевірки.

Сама Андрієвська, яка заперечує родинні зв’язки з “королевою днр” Аліною Андрієвською, також засвітилася в недавньому скандалі з участю Тищенка в Дніпрі. 21 червня нардеп прибув у місто, аби вчергове "штурмувати" кол-центри, які він назвав незаконними. Разом з ним була група людей у напіввійськовій формі та в балаклавах. Вони разом з депутатом серед білого дня напали на чоловіка у цивільному одязі, який гуляв із дитиною, після чого незаконно його утримували. Постраждалим виявився Дмитро Павлов, колишній військовий зі спецпідрозділу Kraken. 

Пізніше ексвійськовий оприлюднив своє відео інциденту. На ньому видно, як Павлов та ще один чоловік показали посвідчення УБД (учасника бойових дій). У цей момент Андрієвська почала знімати дані з документів. “Син” попросив цього не робити, однак Андрієвська його не слухала, що спровокувало конфлікт. Через деякий час люди у військовій формі, які супроводжували нардепа, спершу повалили чоловіка на землю, почали бити, а потім надягнули кайданки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.