“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Влітку він розповів про дуже погане самопочуття
У віці 86 років пішов з життя відомий сатирик Михайло Жванецький.
Про це повідомляє видання «Дощ»,- передає Інформатор .
Цю інформацію підтвердили його близькі друзі і його концертний директор Олег Сташкевич. На початку жовтня стало відомо, що він завершив концертну діяльність через вік і втрату працездатності.
Нагадаємо, Михайло Жванецький народний артист України. Він народився в Одесі 6 березня 1934 року. У 1960-х працював в Ленінградському театрі мініатюр під керівництвом Аркадія Райкіна. За цей час він написав понад 300 мініатюр і монологів для акторів Романа Карцева та Віктора Ільченка, з якими у 1970 році відкрив в Одесі Театр мініатюр при філармонії. У 1988 році створив Московський театр мініатюр. Регулярно публікував статті в журналі «Огонек».
Раніше Інформатор писав, що помер легендарний лідер рок-групи Uriah Heep Кен Хенслі .