Головна
Світ
20:34, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Шотландії помер актор Роббі Колтрейн, який запам'ятався глядачам як Рубеус Геґрід із культової кінострічки "Гарі Потер". Життя артиста обірвалось у лікарні, цю інформацію повідомила його агентка Белінда Райт.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BBC.  Відомо, що Колтрейн хворів на остеоартрит. Останні декілька років він проходив лікування та не міг самостійно ходити.  Найвизначніші ролі  Роббі Колтрейн за свою кар'єру знявся в майже 150 кінострічках. Одна з найвідоміших його ролей — Гегрід (або Хагрид) із "Гарі Потера", добродушний напіввелетень, який першим розповідає маленькому Гарі, що він — чарівник.  Інші відомі ролі актора:  1980 — Прямий репортаж про смерть 1990 — Черниці в бігах 2001 — Із пекла / From Hell 2004 — Дванадцять друзів Оушена 2004 — Ван Хелсінг / Van Helsing 2012 — Великі сподівання 

Помер актор, відомий за роллю Геґріда в "Гарі Потері"

Читать на русском

Артисту було 72 роки

Читать на русском
Помер актор, відомий за роллю Геґріда в "Гарі Потері"

Артисту було 72 роки

У Шотландії помер актор Роббі Колтрейн, який запам'ятався глядачам як Рубеус Геґрід із культової кінострічки "Гарі Потер". Життя артиста обірвалось у лікарні, цю інформацію повідомила його агентка Белінда Райт. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BBC. 

Відомо, що Колтрейн хворів на остеоартрит. Останні декілька років він проходив лікування та не міг самостійно ходити. 

Найвизначніші ролі 

Роббі Колтрейн за свою кар'єру знявся в майже 150 кінострічках. Одна з найвідоміших його ролей — Гегрід (або Хагрид) із "Гарі Потера", добродушний напіввелетень, який першим розповідає маленькому Гарі, що він — чарівник. 

Інші відомі ролі актора: 

  • 1980 — Прямий репортаж про смерть
  • 1990 — Черниці в бігах
  • 2001 — Із пекла / From Hell
  • 2004 — Дванадцять друзів Оушена
  • 2004 — Ван Хелсінг / Van Helsing
  • 2012 — Великі сподівання 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.