Полярники показали різнобарвний світанок над станцією "Академік Вернадський": відео

Читать на русском

Українська антарктична станція знаходиться на острові Галіндез

Читать на русском
Полярники показали різнобарвний світанок над станцією "Академік Вернадський": відео

Українська антарктична станція знаходиться на острові Галіндез

Над станцією "Академік Вернадський" зафіксували різнобарвний світанок. Зазвичай саме в цей період року – наприкінці осені та початку зими – там можна спостерігати найкрасивіші сходи сонця.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на національний антарктичний науковий центр.

"Погляньте, який гарний світанок над "Вернадським" помітив сисадмін 27-ї УАЕ Володимир Хомко. Зазвичай саме в цей період року – наприкінці осені та на початку зими – з нашої станції можна спостерігати найкрасивіші сходи сонця", - заявили полярники.

Вони розповідають, що ніде не бачили таких неймовірних різнокольорових світанків, як у Антарктиці. Правда, спостерігати їх тут можна не так часто, адже небо над островом Галіндез, зазвичай, затягнуте хмарами. Але коли крізь ці хмари виглядає сонечко, особливо антарктичною зимою, під час якої на вулиці світлішає лише на кілька годин – це неповторна краса.

"До речі, ви ж пам'ятаєте, що у Південній півкулі пори року йдуть навпаки, ніж у Північній, і завтра - в перший день нашого літа - в Антарктиці розпочнеться зима? Милуємось чудовим світанком і пам'ятаємо, що перед ним - найтемніший час. Але як би не було тяжко, сонце неодмінно зійде. І це обов'язково буде сонце Перемоги над нашою Україною", - наголосили полярники. 

Нагадаємо, українські полярники показали дельфінів, які каталися на хвилях від криголама "Ноосфера". Крім того, український криголам «Ноосфера» здійснив перший рейс до Антарктиди.

Також Інформатор розповідав, що в Антарктиді встановили новий температурний рекорд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тутМи використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.