Польща відправить в Україну бензин для стабілізації ситуації

Читать на русском

Паливо в нашій країні наразі хвора тема

Читать на русском
Польща відправить в Україну бензин для стабілізації ситуації

Паливо в нашій країні наразі хвора тема

Місцями в Україні відчувається нестача бензину, а ціни на нього можуть досягати чималих показників.

Польща активно допомагає Україні долати наслідки рашистського вторгнення. Крім інших видів допомоги, наші партнери збираються допомогти нам упоратися з наслідком нестачі палива. У рамках допомоги Польща відправить зі своїх запасів 25 тисяч тонн бензину. 

Перша віце-прем'єр-міністерка економіки Юлія Свириденко повідомила це під час спільної прес-конференції з польським міністром клімату та довкілля Ганною Москвою. Її заяву цитує Польське радіо

Свириденко заявила, що до початку війни 97% палива Україна, на жаль, отримувала з росії та білорусі. Очевидно, що тепер про таке постачання не може бути й мови. Окрім цього, росіяни зруйнували Кременчуцький нафтопереробний завод. Через це дефіцит палива у нашій країні відчувається досить сильно. 

В рамках допомоги Польща виділить зі своїх запасів для нас 25 тисяч тонн бензину. Це допоможе збалансувати ринок. Україна зможе одержувати вказане паливо вже з початку наступного тижня. 

Нагадаємо, що хакери Anonymous зламали російський «Сбербанк»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.