«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Завдяки архіву експедиційних матеріалів Мар’яни Садовської ми відкрили для себе чудову гаївочку із с. Потічок Івано-Франківської області, якою хотіли б поділитися з вами.
Віцепремʼєр Качинський заявив про посилення обороноздатності держави.
Польща має намір збільшити розмір своєї армії вдвічі - з трьох до шести дивізій.
Про це під час відвідування польско-білоруського кордону розповів віцепремʼєр Польщі Ярослав Качинський, повідомляє Polskie Radio.
За словами представника польського уряду, наразі держава відновлює військові частини та створює нові.
"В нашій армії, яка раніше складалася лише з трьох дивізій, буде шість дивізій і з часом, ймовірно, буде запасна дивізія", - заявив Качинський.
Окрім цього віцепремʼєр зазначив, що польський уряд зміцнює кордон з Білоруссю, зводить загородження та облаштовує різні види електроних перепон.
Станом на 2020 рік, чисельність Збройних сил Польщі складала близько 118 тис. військових. Серед них
У військах територіальної оборони Польщі на той момент служило 20 тисяч осіб, а в резерві знаходилися 75,4 тис. військових.
До 2024 року Польща планувала збільшити чисельність тероборони до 53 000. У випадку бойових дій ці добровольчі підрозділи тісно взаємодіятимуть із збройними силами.
Раніше цього місяця стало відомо, що Польща, Литва та Латвія мають намір узгодити спільні дії щодо закриття їхніх кордонів з Білоруссю у разі "серйозного інциденту" за участю найманців з ПВК "Вагнер".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.