RU
Головна
Світ
14:54, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Польща направить 500 військовослужбовців і спецтехніку в прикордонний з Білоруссю регіон. Це дозволить зміцнити його проти зростаючого міграційного тиску. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на DW. Глава прикордонної служби Польщі Маріуш Камінські заявив, що на цьому тижні до кордону відправлять додаткові війська і вісім спеціалізованих машин. Ми повинні бути готові до будь-якого сценарію, тому ми ще більше посилюємо охорону кордонів, уточнив він. Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький раніше заявив, що країна має справу з добре організованою акцією, керованою з Мінська й Москви. Зазначимо, польські офіційні особи заявили, що в неділю на польській стороні кордону були знайдені тіла трьох чоловіків, імовірно громадян Іраку, а білоруська влада заявила, що в метрі від кордону було виявлено іракську жінку. Польща й Литва заявили, що прикордонні інциденти є частиною режиму Олександра Лукашенка в Мінську з єдиною метою дестабілізувати ЄС. Нагадаємо, у Литві під час будівництва стіни на кордоні з Білоруссю загинув пожежник. Крім того, Польща побудує стіну на кордоні з Білоруссю. Також Інформатор писав, що в Україні знайшли схованку з боєприпасами та вибухівкою на кордоні з Білоруссю. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Польща направить 500 військових і спецтехніку на кордон з Білоруссю

Читать на русском
Польща направить 500 військових і спецтехніку на кордон з Білоруссю

Рішення прийняли через загибель чотирьох осіб, яких знайшли мертвими на польській стороні

Польща направить 500 військовослужбовців і спецтехніку в прикордонний з Білоруссю регіон. Це дозволить зміцнити його проти зростаючого міграційного тиску.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на DW.

Глава прикордонної служби Польщі Маріуш Камінські заявив, що на цьому тижні до кордону відправлять додаткові війська і вісім спеціалізованих машин.

«Ми повинні бути готові до будь-якого сценарію, тому ми ще більше посилюємо охорону кордонів», — уточнив він.

Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький раніше заявив, що країна має справу з добре організованою акцією, керованою з Мінська й Москви.

Зазначимо, польські офіційні особи заявили, що в неділю на польській стороні кордону були знайдені тіла трьох чоловіків, імовірно громадян Іраку, а білоруська влада заявила, що в метрі від кордону було виявлено іракську жінку.

Польща й Литва заявили, що прикордонні інциденти є частиною «атаки» режиму Олександра Лукашенка в Мінську з єдиною метою — дестабілізувати ЄС.

Нагадаємо, у Литві під час будівництва стіни на кордоні з Білоруссю загинув пожежник.

Крім того, Польща побудує стіну на кордоні з Білоруссю.

Також Інформатор писав, що в Україні знайшли схованку з боєприпасами та вибухівкою на кордоні з Білоруссю.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.