Польща будує протитанкові укріплення на кордоні з Білоруссю

Це робиться в рамках програми оборони та стримування

Польща будує протитанкові укріплення на кордоні з Білоруссю
Польща будує захисні споруди проти можливого танкового вторгнення з боку Білорусі

Польща продовжує реалізовувати свою програму захисту на випадок, якщо росія чи Білорусь вирішать полізти ще й на її територію. Для цього раніше вибудували укріплення на кордоні з Калінінградською областю. Тепер протитанкові споруди почали з’являтися і на кордоні з Білоруссю.

Про це офіційно повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. За його словами, будівництво нових укріплень уже почалося. Це має значно спростити захист країни в разі вторгнення з боку агресорів. Росія неодноразово доводила, що очікувати від неї можна будь-якої агресії.

«Сьогодні солдати почали зводити укріплення на кордоні з Білоруссю. Це частина нашої стратегії оборони та стримування», – написав Блащак.

На опублікованих ним фотографіях можна побачити залізні та бетонні протитанкові споруди. Їх розміщують на пунктах пропуску та територіях, де теоретично може проїхати важка техніка. Завдяки цьому вдасться дуже сильно затримати ворога ще до початку вторгнення, а далі можна буде без проблем перекинути додаткові сили на потрібні напрямки для знищення непроханих гостей.

Раніше аналогічні укріплення вже встановили на кордоні з Калінінградською областю рф. Атаки ворога можна очікувати з будь-якого напрямку, що контролюється самим агресором чи його посіпаками. Саме тому важливо мати засоби для захисту кордонів.

Оборона Польщі

Влітку минулого року через шість місяців робіт Польща завершила будівництво спеціального паркану. 5-метрова споруда розташована на кордоні з Білоруссю. Його довжина складає 190 кілометрів. Вона слугує не тільки для оборони в разі вторгнення, але й для посилення контролю за нелегальними мігрантами з Білорусі.

Також Польща збирається посилити захист на кордоні з рф. Для цього хочуть побудувати електронні загородження. Розпочати будівництво планують в березні. На загородженні розмістять систему датчиків та радарів, які будуть визначати спроби перетнути кордон.

Нагадаємо, що Лукашенко підписав закон про смертну кару.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube