“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У МЗС Польщі заявили, що дипломати завдали шкоди країні
Польща вирішила вислати трьох російських дипломатів. Рішення було прийняте після запровадження нових санкцій США відносно Російської Федерації.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ Польщі.
До МЗС Польщі викликали російського посла Сергія Андрєєва і вручили йому дипломатичну ноту, в якій повідомили про визнання трьох співробітників посольства РФ у Варшаві персонами non grata.
«Підставою для цього рішення послужило порушення дипломатичного статусу і здійснення зазначеними особами дій на шкоду Республіці Польща», - йдеться в повідомленні.
Крім того, Польща підтримала США в питанні санкцій щодо РФ.
Як раніше повідомляв Інформатор, США офіційно запровадили нові санкції проти Росії.Серед іншого, санкції запровадили за агресивні дії Росії проти України. Після чого представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що Москва невідворотно відреагує на американські санкції.Вона звинуватила США нібито в конфронтації.