RU
Головна
Україна
14:05, 15 Червня
Информатор UA

Интро

Юристом, економістом, дизайнером, страховим агентом і держслужбовцем бути , але не затребувано. Принаймні в Україні. Наша країна потребує електромонтерів, токарів, провізорів і, як би дивно це не звучало, контролеріву громадський транспорт. Як доказ рейтинг найбільш затребуваних в Україні професій, який склав Інститут професійних кваліфікацій, повідомляє Інформатор. Дані станом на 1 червня цього року. Варто зазначити, що в рейтингу, який складали в травні, не було поліцейських, монтерів колії, слюсарів-сантехніків, складача поїздів, шліфувальникай музичного керівника. Тобто, популярність цих професій за місяць значно зросла. Водночас зі списку в цьому місяці пропали авторемонтники, лікарі-рентгенологи, землекопи, виробники харчових напівфабрикатів, фельдшери і продавці непродовольчих товарів. Про те, які професії в Україні найбільш високооплачувані, ми писали тут. Також розповідали, у яких областях і на яких спеціальностях отримують найбільше, і склали ТОП затребуваних професій, які перевернуть ваше уявлення про світ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Поліцейський, водій тролейбуса, токар і провізор: топ-50 затребуваних професій в Україні

Читать на русском
Поліцейський, водій тролейбуса, токар і провізор: топ-50 затребуваних професій в Україні

З’явився рейтинг найбільш затребуваних в Україні професій

Юристом, економістом, дизайнером, страховим агентом і держслужбовцем бути «модно», але не затребувано. Принаймні в Україні. Наша країна потребує електромонтерів, токарів, провізорів і, як би дивно це не звучало, контролерів у громадський транспорт.

Як доказ — рейтинг найбільш затребуваних в Україні професій, який склав Інститут професійних кваліфікацій, — повідомляє Інформатор. Дані «свіжі» — станом на 1 червня цього року.

Рейтинг наиболее востребованных профессий в Украине

Варто зазначити, що в рейтингу, який складали в травні, не було поліцейських, монтерів колії, слюсарів-сантехніків, складача поїздів, шліфувальника й музичного керівника. Тобто, популярність цих професій за місяць значно зросла.

Водночас зі списку в цьому місяці пропали авторемонтники, лікарі-рентгенологи, землекопи, виробники харчових напівфабрикатів, фельдшери і продавці непродовольчих товарів.

Про те, які професії в Україні найбільш високооплачувані, ми писали тут.

Також розповідали, у яких областях і на яких спеціальностях отримують найбільше, і склали ТОП затребуваних професій, які перевернуть ваше уявлення про світ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.