"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Тепліше буде на півдні
Погода в Україні у вівторок, 23 листопада, буде прохолоднішою, ніж днем раніше. Майже по всій країні очікуються дощі, а стовпчики термометрів покажуть до 4 градусів морозу на ніч.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані Укргідрометцентру .
Так, на південному сході очікується від +1 до +10 у світлий час доби, а вночі від +7 до -1 градуса.
У центральних та північних областях днем синоптики прогнозують від +1 до +5, а вночі – від -1 до -4 градусів.
На заході України буде від +2 до +7 вдень, а вночі – від +1 до -2 градусів.
У Києві вдень буде від +1 до +3 градусів, а вночі – від 0 до -2 морозу.
Дощі прогнозують у всіх регіонах, за винятком Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Одеської областей.
Раніше Інформатор розповідав, якою буде погода в Україні у листопаді .
Також ми розповідали, якою буде зима в Україні. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .