«Напиши» - це інтимний діалог з тими, хто залишився на самоті з величезною відстанню до тих, кого вони люблять. Чуттєва та влучна історія про підтримку, близькість і силу простих слів у складні часи, коли вас розділяють кілометри, кордони та різні світи.
Небо затягне хмарами у всіх регіонах
У вівторок, 16 березня, в Україні прогнозують теплу і дощову погоду. Вітер переважно південно-східний 7-12 м / с.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український гідрометцентр .
На заході, Житомирській і Вінницькій областях буде дощ і мокрий сніг, вдень у південній та західній частинах дощ, а на решті території без істотних опадів. Температура вночі від +4 до -1 градуса, вдень до +10 градусів.
У Києві завтра без опадів, вітер буде південно-східний, 7-12 м / с. Температура вночі від +1 до +3 градусів, а вдень до +9 градусів.
Нагадаємо, рятувальники попередили про загрозу сходження лавин на Прикарпатті. Крім того, в Укргідрометцентрі розповіли якою буде погода в Україні в березні.
Також Інформатор писав, що в Україні з'являться радари і датчики для прогнозів надзвичайних погодних умов і катастроф.