RU
Головна
Україна
Кримінал
17:52, 5 Травня
Информатор UA

Интро

У Харкові затримали підозрюваного у кривавому вбивстві хлопця та дівчини. Фігурантові повідомили про підозру, за подвійне жорстоке вбивство йому загрожує до 15 років в'язниці. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Департамент карного розшуку. Фігурантові повідомили про підозру у скоєнні подвійного вбивства, наразі вирішується питання щодо обрання безальтернативого запобіжного заходу - утримання під вартою. Затриманому - 21 рік.За місцем його проживання провели обшуки. Серед речових доказів знайшли закривавлений одяг,який до моменту проведення слідчих дій вже був у пранні. Вилучені слідчими речові докази направлені на експертизу. Затриманий поки повідомив свою подій, яку перевірятимуть слідчі під час проведення досудового слідства. Нагадаємо, 56-річна харків'янка стривожилася відсутністю зв'язку з сином і ввечері навідалася до нього додому. Там, на превелике горе, мати виявила два закривавлених тіла - 29-річного хлопця і його 24-річній дівчині. Пара проживала разом. На тілах молодих людей були численні різані рани. Харківські силовики досить швидко вийшли на слід підозрюваного у скоєнні цього жахливого злочину. Раніше Інформатор повідомляв, що у Харкові в квартирі зарізали хлопця та дівчину.Ймовірно, це зробив "приятель" пари. Також повідомлялося, що у Харкові жінка прийшла в гості до свого сина і знайшла його з дівчиною мертвими.

Подвійне вбивство хлопця та дівчини у Харкові: подробиці

Читать на русском
Подвійне вбивство хлопця та дівчини у Харкові: подробиці

Фігурант намагався випрати закривавлені речі своїх жертв

У Харкові затримали підозрюваного у кривавому вбивстві хлопця та дівчини. Фігурантові повідомили про підозру, за подвійне жорстоке вбивство йому загрожує до 15 років в'язниці. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Департамент карного розшуку. 

 

Фігурантові повідомили про підозру у скоєнні подвійного вбивства, наразі вирішується питання щодо обрання безальтернативого запобіжного заходу - утримання під вартою.

Затриманому - 21 рік.За місцем його проживання провели обшуки. Серед речових доказів знайшли закривавлений одяг,який до моменту проведення слідчих дій вже був у пранні. Вилучені слідчими речові докази направлені на експертизу.

Затриманий поки повідомив свою «версію» подій, яку перевірятимуть слідчі під час проведення досудового слідства.

Нагадаємо, 56-річна харків'янка стривожилася відсутністю зв'язку з сином і ввечері навідалася до нього додому. Там, на превелике горе, мати виявила два закривавлених тіла - 29-річного хлопця і його 24-річній дівчині. Пара проживала разом. 

На тілах молодих людей були численні різані рани. Харківські силовики досить швидко вийшли на слід підозрюваного у скоєнні цього жахливого злочину. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Харкові в квартирі зарізали хлопця та дівчину.Ймовірно, це зробив "приятель" пари. Також повідомлялося, що у Харкові жінка прийшла в гості до свого сина і знайшла його з дівчиною мертвими.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.