“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Росія поширила черговий фейк, щоб виправдати свої дії на війні
Розвідка рф поширила інформацію, що Україна нібито зберігає надане партнерами озброєння та боєприпаси на території Рівненської АЕС. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що цією брехнею країна-терористка намагається виправдати власні провокації, адже всім вже давно відомо, що рф захопила ЗАЕС та тримає там військових й техніку. Про це політик написав на своїй сторінці у Twitter.
«Ніякої зброї на «території АЕС» Україна ніколи не зберігала, як про це фіктивно «заявляє» ru-СЗР (Наришкін). Натомість рф захопила ЗАЕС і тримає там військових. Україна завжди відкрита для перевіряючих органів, зокрема МАГАТЕ. Сенс брехні від росіян – виправдати свої провокації», – пише радник.
ЩО ЦЬОМУ ПЕРЕДУВАЛО
Служба зовнішньої розвідки росії звинуватила Україну в розміщенні західної зброї на території Рівненської атомної електростанції. Там заявили, що Україна нібито використовує АЕС як склади для техніки.
«Розрахунок Києва був на те, що російські війська не будуть завдавати ударів по атомних електростанціях через небезпеку ядерної катастрофи», - заявив голова розвідки рф Сергій Наришкін. Він стверджує, що є достовірна інформація про те, що там знаходяться ракети до РСЗВ HIMARS та інші іноземні системи ППО.
ЧОМУ ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ - ФЕЙК: ПОЯСНЕННЯ ЦПД
У Центрі протидії дезінформації заявили, що ця інформація не відповідає дійсності. Там підкреслили, що особливо різко «вкид» розвідки рф контрастує з повідомленням про «початок роботи місії МАГАТЕ на Рівненській АЕС, яка фіксуватиме будь-які загрози, що можуть мати військові дії».
«Публікуючи подібну дезінформацію, ворог може готувати підґрунтя для приховування майбутніх злочинів проти нашої держави та загострення панічних настроїв серед українців», - пояснюють в Центрі.
Нагадаємо, ми писали, скільки часу займе відновлення роботи Запорізької АЕС після деокупації.
Також Інформатор писав, що робити у випадку радіаційної аварії на Запорізькій АЕС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.