Головна
Україна
Політика
21:44, 10 Травня
Информатор UA

Интро

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на ідею президента Франції Еммануеля Макрона про «європейську політичну спільноту» для держав, які бажають вступити до Євросоюзу. Як передає Інформатор, про це Подоляк написав у Twitter.  Він прямо не згадав Макрона, але заявив, що "окремі західні політики" намагаються "підмінити членство України в ЄС символічними форматами". «Гарна міна за поганої гри… Десятки тисяч українців заплатили своїм життям за європейський вибір не заради нової серії гри в наперстки. Україна має набути статусу країни-кандидата», — зазначив Подоляк. Зазначимо, що раніше Макрон, виступаючи в Європарламенті, заявив, що вступ України до ЄС «може зайняти десятиліття». Він запропонував створити «паралельну організацію» для країн, які хочуть приєднатися до блоку (Україна, Грузія, Молдова) або покинули його (Велика Британія). За словами Макрона, така «європейська політична спільнота» відкриє для демократичних європейських країн простір для політичного співробітництва, безпеки, співпраці у сфері енергетики, транспорту, інвестицій, інфраструктури тощо. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

Подоляк відповів Макрону, який запропонував альтернативу ЄС для України: «Десятки тисяч українців загинули не заради гри у наперстки»

Читать на русском

Макрон, виступаючи в Європарламенті, заявив, що вступ України до ЄС "може зайняти десятиліття"

Читать на русском
Подоляк відповів Макрону, який запропонував альтернативу ЄС для України: «Десятки тисяч українців загинули не заради гри у наперстки»

Макрон, виступаючи в Європарламенті, заявив, що вступ України до ЄС "може зайняти десятиліття"

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на ідею президента Франції Еммануеля Макрона про «європейську політичну спільноту» для держав, які бажають вступити до Євросоюзу.

Як передає Інформатор, про це Подоляк написав у Twitter

Він прямо не згадав Макрона, але заявив, що "окремі західні політики" намагаються "підмінити членство України в ЄС символічними форматами".

«Гарна міна за поганої гри… Десятки тисяч українців заплатили своїм життям за європейський вибір не заради нової серії гри в наперстки. Україна має набути статусу країни-кандидата», — зазначив Подоляк.

Зазначимо, що раніше Макрон, виступаючи в Європарламенті, заявив, що вступ України до ЄС «може зайняти десятиліття». Він запропонував створити «паралельну організацію» для країн, які хочуть приєднатися до блоку (Україна, Грузія, Молдова) або покинули його (Велика Британія). За словами Макрона, така «європейська політична спільнота» відкриє для демократичних європейських країн простір для політичного співробітництва, безпеки, співпраці у сфері енергетики, транспорту, інвестицій, інфраструктури тощо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.