Головна
Світ
10:57, 22 Червня
Информатор UA

Интро

По всій Європі пройдуть мирні мітинги на підтримку українських захисників . Вони зараззаходяться у полоні на окупованій території України. Про це повідомляєіз посиланням наАсоціацію сімей захисників "Азовсталі". 25 червня по всій Європі заплановано проведення міжнародних мирних мітингів на підтримку захисників , які наразі заходяться у полоні на окупованій території України. Сотні українців по всьому світу вже висловили бажання провести подібний захід у своєму місті, тож наперед попереджаємо про те, що, ймовірно, до списку додадуть країни, а можливо, і нові дати, - йдеться в повідомленні. Таким чином світу хочуть нагадати про героїзм українських захисників, привернути увагу міжнародних організацій та забезпечити постійний моніторинг ситуації третьою стороною. Кожен герой повинен знаходитись в належних умовах, бути забезпеченим усім необхідним та повернутися додому якнайшвидше це думку має почути світ, - зазначається у повідомленні. Мирні мітинги пройдуть у Туреччині, Великій Британії, Грузії, Мальті, Польщі, Португалії, Австрії, Словаччині, США, Германії та інших. Нагадаємо, евакуацію українських військовослужбовців із розпочали 16 травня. Частина з них зараз перебувають у слідчому ізоляторі в окупованій Оленівці, тяжко поранені у лікарні в Новоазовську (також окуповано). Їхдопитують. Детально про те, чому евакуація бійців із території заводу один із найкращих варіантів розвитку подій, ми розповілитут. Українцівзакликають утриматися від коментарів та оцінок щодо евакуації. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

По всій Європі пройдуть мирні мітинги на підтримку захисників "Азовсталі"

Читать на русском
По всій Європі пройдуть мирні мітинги на підтримку захисників "Азовсталі"

Таким чином світу хочуть нагадати про героїзм українських захисників

По всій Європі пройдуть мирні мітинги на підтримку українських захисників «Азовсталі». Вони зараз заходяться у полоні на окупованій території України. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Асоціацію сімей захисників "Азовсталі".

«25 червня по всій Європі заплановано проведення міжнародних мирних мітингів на підтримку захисників «Азовсталі», які наразі заходяться у полоні на окупованій території України. Сотні українців по всьому світу вже висловили бажання провести подібний захід у своєму місті, тож наперед попереджаємо про те, що, ймовірно, до списку додадуть країни, а можливо, і нові дати», - йдеться в повідомленні.

Таким чином світу хочуть нагадати про героїзм українських захисників, привернути увагу міжнародних організацій та забезпечити постійний моніторинг ситуації третьою стороною.

«Кожен герой «Азовсталі» повинен знаходитись в належних умовах, бути забезпеченим усім необхідним та повернутися додому якнайшвидше – це думку має почути світ», - зазначається у повідомленні. 

Мирні мітинги пройдуть у Туреччині, Великій Британії, Грузії, Мальті, Польщі, Португалії, Австрії, Словаччині, США, Германії та інших. 

Нагадаємо, евакуацію українських військовослужбовців із «Азовсталі» розпочали 16 травня. Частина з них зараз перебувають у слідчому ізоляторі в окупованій Оленівці, тяжко поранені — у лікарні в Новоазовську (також окуповано). Їх допитують.

Детально про те, чому евакуація бійців із території заводу — один із найкращих варіантів розвитку подій, ми розповіли тут. Українців закликають утриматися від коментарів та оцінок щодо евакуації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.