Плавець Андрій Трусов завоював срібло на Паралімпіаді в Токіо

Це вже 18 медаль для нашої збірної

У п'ятницю, 27 серпня, на Паралімпіаді-2020 у Токіо український спортсмен Андрій Трусов завоював срібну медаль у комплексному плаванні на 200 метрів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-акаунт Паралімпіади.

Андрій цілком успішно стартував і довгий час йшов на першому місці. Однак під кінець дистанції ізраїльський спортсмен Марк Маляр випередив українця і фінішував першим, побивши світовий рекорд. До слова, Андрій Трусов також випередив світовий рекорд, але фінішував із результатом 2:29.99, усього на 0,98 секунди пізніше переможця. Таким чином в України на Паралімпійських іграх уже 18 медалей: 2 золотих, 10 срібних і 6 бронзових.

Нагадаємо, українська плавчиня Мерешко виграла золото на Паралімпіаді-2020 на Токіо, а Шевчук виборола друге золото.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.