«Ми повинні визнати, що він слухає багато сміття про Україну. У нього є люди, які говорять йому на вухо нісенітниці про війну, про першопричини війни, про НАТО. Ми всі знаємо, що це маячня, але він це чує».
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Цей трек про той момент, коли тільки з «тією самою» людиною, ти можеш щиро і гучно сміятися, говорити допізна на різні теми, і просто бути собою.
Ракета отримала назву "Хвасон-8"
У середу, 29 вересня, Північна Корея заявила, що провела випробування нової гіперзвукової ракети. Ракета отримала назву «Хвасон-8».
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Yonhap.
Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК) повідомило, що Північна академія оборонних наук здійснила випробувальний пуск ракети "Хвасон-8" з провінції Чаганг. У повідомленні ЦТАК ракету «Хвасон-8» назвали «стратегічною зброєю», що може мати на увазі, що вона може нести ядерний заряд, зазначає BBC News. Представники КНДР назвали ракету однією з «п'ятьох найбільш важливих» нових систем озброєнь. Такі системи згадуються у п'ятирічному військовому плані Північної Кореї, прийнятому у січні 2021 року.
«Розробка гіперзвукової ракети, одна з п'ятьох першочергових завдань п'ятирічного плану розробки стратегічної зброї для розвитку оборонної науки і системи озброєнь, сформульованого на 8-му з'їзді партії, просувається вперед. Дослідження тривають відповідно до послідовного, наукового і надійного процесу розробки», - йдеться у повідомленні KCNA.
28 вересня комітет начальників штабів Південної Кореї повідомив, що КНДР запустила в бік Японського моря щонайменше одну ракету. Джерела агентства Kyodo говорили,що це була балістична ракета малої дальності.
Раніше ми повідомляли, що КНДР провела випробування двох балістичних ракет.Також писали про те, що КНДР розширює завод з виробництва збройового урану .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .