Після закінчення програми stand-by МВФ продовжить допомагати Україні, - Шмигаль

Читать на русском

За програмою stand-by Україна має отримати від МВФ $5 мільярдів

Читать на русском
Після закінчення програми stand-by МВФ продовжить допомагати Україні, - Шмигаль

За програмою stand-by Україна має отримати від МВФ $5 мільярдів

Україна продовжуватиме брати гроші у Міжнародного валютного фонду після закінчення програми stand-by. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду 12 січня.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на трансляцію засідання Кабміну.

"Йдеться про створення нової спільної з МВФ програми підтримки впровадження реформ після закінчення терміну дії програми stand-by", - сказав глава уряду.

Нагадаємо, за програмою stand-by Україна має отримати від МВФ п'ять мільярдів доларів. Перший транш у 2,1 млрд доларів надійшов у 2020 році. Потім відбулася затримка через те, що Україна не виконала умов надання кредиту.

У листопаді 2021 року надійшов другий транш у розмірі 699 млн доларів. Їх наша країна витратила ще до початку 2022 року.

Нещодавно голова фінансового комітету Ради Данило Гетманцев заявив, що останній транш МВФ за програмою stand-by Україна може отримати влітку 2022 року. Він додав, що після цього до кінця року Україна може обійтись без грошей МВФ.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні розпочала роботу Місія МВФ.

Також ми писали, що Мінфін обговорює із МВФ продовження програми для України на пів року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.