Після поразки від молотобійців Мудрик пообіцяв фанам Челсі поділитися успіхом

Українець поки не може забити

Михайло Мудрик
Михайло Мудрик підтримує зв'язок з вболівальниками

У матчі другого туру АПЛ лондонський Челсі поступився Вест Гему 1:3. Михайло Мудрик вийшов на заміну, але допомогти команді уникнути поразки не зміг. Тренер Челсі Маурісіо Почеттіно підтримав українця, а сам гравець звернувся до вболівальників команди.

Український півзахисник Челсі Михайло Мудрик у новому сезоні поки не може забити. У матчі першого туру проти Ліверпуля українець втратив нагоду принести Челсі перемогу. Не відзначився він і у поєдинку з Вест Гемом. Після матчу Мудрик на своїй сторінці в Instagram звернувся до вболівальників і подякував за підтримку.

"Хлопці, я просто хочу сказати, що ціную вашу підтримку. Ми всі з вами в одному човні, разом програємо та разом виграємо. Мій успіх буде і вашим успіхом", – написав українець.

Як пройшов матч Вест Гем – Челсі

Михайло Мидрик вийшов на заміну після перерви. Чуквуемека отримав травму і не зміг продавжити матч. На той час рахунок у грі був 1:1. На 53-й хвилині Антоніо вивів Вест Гем вперед. З 67-ї хвилини Челсі грав у більшості. Другу жовту картку отримав Агерд. Втім скористатись чисельною перевагою Челсі не зміг. Більше того, на 5-й компенсованій хвилині Пакета реалізував пенальті і зробив рахунок 3:1 на користь Вест Гема.

• Вест Гем — Челсі 3:1;
    Голи: Агерд, 7, Антоніо, 53, Пакета, 90+5 (пен.) — Чуквуемека, 28.

Огляд матчу

Раніше Інформатор розповідав, що Сергій Ребров оголосив список гравців на матчі проти збірних Англії та Італії.

Також ми повідомляли про відставку головного тренера СК Дніпро-1.