Після поразки від Чехії в Лізі націй Ребров розповів коли піде у відставку

Головний тренер збірної України пояснив поразку від чехів в другому туру Ліги націй прикрими помилками в обороні

Сергій Ребров збірна України
Збірна України опинилась в скрутному становищі. Фото: УАФ/Дан Балашов

В другому турі Ліги націй збірна України поступилася команді Чехії з рахунком 2:3. Наша команда займає останнє місце в групі В1. Сергій Ребров після фінального свистка прокоментував прикру поразку.

Ребров про другу поразку

З відставкою треба трохи зачекати

Сергій Ребров на післяматчевій пресконференції виглядав вкрай розчарованим. Він розповів про прикрі помилки у захисті, які призвели до поразки. Також коуч попросив зачекати з його відставкою.

"Ми засмучені результатом, адже програли важливий для нас матч. Але я вдячний гравцям, вони намагалися врятувати поєдинок. Я вважаю, що в першому таймі Чехія була дуже агресивною, було важко створювати моменти. У цьому матчі все вирішили помилки, яких ми припустилися в обороні. Навіть коли ми забиваємо два голи... Другий тайм був інтенсивний, цікавий, ми могли забивати більше. Ми програли через свої помилки. Відставка... Поки що не йду. Почекайте трішки", - відповів Ребров на гостре запитання.

Робота над помилками буде з прицілом на ЧС-2026

Коуч національної команди також пообіцяв деякі кадрові зміни у складі. Головна мета - вихід на ЧС-2026. Але щоб отримати путівку до США треба виправити помилки.

"Будемо працювати, будемо переглядати кандидатів. Упевнений, що будуть нові кандидати. Це й командні, й індивідуальні помилки. Я вважаю, що в нас дуже багато роботи, зараз це важливо. Так, наразі в нас нуль набраних очок. Яка мета збірної України зараз? Потрапити на чемпіонат світу. Ми можемо потрапити туди через кваліфікацію й через матчі Ліги націй. Поєдинки Ліги націй дуже важливі для нас. Я вдячний гравцям, вони віддали все для перемоги. Я працюю зі збірною понад рік. За цей період, якщо не брати чемпіонат Європи, я зустрічався з футболістами максимум три тижні. Тому це дуже важко. Упевнений, нам є над чим працювати. Будемо виправляти наші помилки", - пообіцяв Сергій Ребров.

Україна опинилася на дні турнірної таблиці

Після двох турів Ліги націй наша команда одноосібний аутсайдер з нулем балів. Але шанси виправити сиуацію ще є. Попереду ще чотири гри, в яких треба брати максимум очок. І в цьому сенсі головною стане гра проти лідерів, збірної Грузії (грузини в гостях перемогли Албанію 0:1). Ця гра відбудеться 11 жовтня.

Після поразки від Чехії в Лізі націй Ребров розповів коли піде у відставку 1

Раніше Інформатор повідомляв, скільки Шахтар заробив на новій Лізі чемпіонів, яка ще не почалася. Лідером за кількістю коштів став французький ПСЖ. Чемпіон України перебуває на 26-му місці з 36-ти команд.

Також ми розповідали, що Зінедін Зідан назвав причину, чому не погоджується очолити клуб з АПЛ. Тренер зізнався, що існує мовний бар’єр. А Зідан прагне досконалості.

Чому Сабо назвав шмаркачами гравців збірної України?