Пінк заплатила 5000 доларів за картину, яку намалювала шимпанзе

Читать на русском

Мистецтво мавп йде в маси

Читать на русском
Пінк заплатила 5000 доларів за картину, яку намалювала шимпанзе
Майже колеги: художниця Петті та співачка Пінк

Мистецтво мавп йде в маси

На Тижні мистецтв у Маямі пройшла, за словами організаторів, «перша в історії виставка мистецтв шимпанзе». Однією з перших колекціонерок, що купила шедевр, написаний рукою мавпи, стала відома співачка Пінк. Абстрактний живопис коштував артистці 5 тисяч доларів.

Курирувала виставку «мавпячого мистецтва» відома художниця Карен Бістедт. За її словами, Пінк дуже зацікавилася картинами, які малюють художники-шимпанзе. Також співачка дуже здивувалася та надихнулася, коли дізналася, що для мавп арт-терапія має таке ж значення, як і для людей. Адже мавпи теж схильні до самоспоглядання.

Акрилова картина, яку придбала співачка, є чорним полотном, яке шимпанзе Петті розфарбувала білою, синьою та рожевою фарбами.

Гроші, отримані від продажу картини, будуть передані притулку «Врятуйте шимпанзе». У притулку живуть понад 200 шимпанзе, яких урятували від медичних експериментів, від торговців тваринами, а також вилучили з індустрії розваг.

Для Петті дуже непоганий результат

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.