«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Зустріч Байдена і Зеленського відбулася увечері 1 вересня
Глава держави Володимир Зеленський після зустрічі з президентом США Джо Байденом заявив, що американський лідер підтримує інтеграцію України в НАТО. При цьому конкретних термінів приєднання до Альянсу під час переговорів Байден не назвав.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Радіо Свобода".
На питання про ставлення Байдена до вступу України в НАТО, Зеленський сказав: "Підтримка була, а термінів немає".
"Ми говорили про НАТО, про те місце, роль і де Україна в цьому Альянсі, крім слів, реальність існування України в НАТО - яка вона. Відчуваю, що президент особисто підтримує Україну щодо надання членства в НАТО, але яким буде шлях - зараз мені важко сказати ", - заявив президент.
Зустріч Байдена й Зеленського відбулася ввечері 1 вересня. За словами президента України, головними темами переговорів були питання безпеки.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, за якими напрямками будуть співпрацювати Україна і США після візиту Зеленського.
Крім того, ми писали, чому перенесли зустріч Зеленського й Байдена.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.