«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
В селі Східниця Дрогобицького району продовжують ліквідовувати наслідки непогоди
На Львівщині село Східниця Дрогобицького району вже другий день потерпає від паводка. За оновленими даними, підтоплені шість вулиць, близько сотні житлових будинків, десять готелів, 11 магазинів. Крім того, пошкоджено п'ять місцевих мостів, затоплено 15 автомобілів.
Про це повідомляє пресцентр Головного управління ДСНС України у Львівській області. Там додали, що врятували 45 осіб (з них вісім дітей).
Рятувальники розповіли, що проведено відкачку води з 16 домогосподарств (12 куб.м.).
Внаслідок ускладнення погодних умов там сталось розтікання річки Східничанка. Вона вийшла з берегів і частково підтопила село Східницю. Людей почали евакуйовувати, відповідні фото публікували в ДСНС.
За оновленими даними ОВА, рівень води в річці піднявся на 1,5 метра. По всій протяжності річки розмиті береги. Газо- та водопостачання села тимчасово припинено. 2/3 населеного пункту поки що без світла.
В інших населених пунктах, Підгородцях та Уричі, підмило дорожнє полотно, у найбільш небезпечному місці рух перекрили. Рятувальні роботи в регіоні ще тривають.
Нагадаємо, за даними синоптиків, сьогодні по всій Україні пройдуть грози. В Києві вчора пройшла масштабна злива. Ряд районів затопило через негоду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.