- Зазвичай у моїх пісень серйозніше музичне та ліричне наповнення, але "Голубка моя, прилітай" - це експеримент. Я знаю, що багато хто зараз хоче хоча б на кілька хвилин відволіктися, і ця пісня створена саме для цього, - розповів Петро Чорний.
Наразі зазначені об'єкти нерухомості повернені до державної власності
В Україні незаконно перейшли у власність комерційної структури приміщення двох гуртожитків. Вони перебували на балансі національного авіаційного університету.
Про це повідомляє прес-центр Офісу генерального прокурора України,передає Інформатор .
"У 2016 році на підставі ряду підроблених документів незаконно перейшли у власність комерційної структури приміщення двох гуртожитків в Києві площею понад 2 тис. кв. м. Вартістю понад 24 млн гривень. Вони перебували на балансі національного авіаційного університету", - заявили в ОГП.
Слідчі звернулися з позовом до суду для повернення гуртожитків державі, але суд в задовільненні позову відмовив. Прокуратура оскаржила рішення у Верховному суді. Тепер зазначені об'єкти нерухомості повернені у державну власність на користь міністерства освіти і науки України.
Нагадаємо, в Одесі намагалися незаконно продати військове містечко. Міноборони через суд зупинило продаж. Крім того, екс-військового підозрюють у привласненні 3 млн грн на будівництві казарм.