RU
Головна
Україна
Політика
20:19, 1 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 1 вересня, відбулося позачергове засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи по Донбасу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Ми вимагаємо від російської сторони вжити негайних заходів щодо припинення порушень режиму припинення вогню і повернутися до його повного дотримання", - йдеться в повідомленні. Сторони обговорили обстріли супротивником району Авдіївки і роботу координаційного механізму. Українська делегація наполягає, що підгрупа з безпеки повинна бути частиною координаційного механізму і саме з її допомогою сторони повинні верифікувати порушення режиму припинення вогню. Раніше Інформатор повідомляв, що при обстрілі Авдіївки були поранені вісім українських захисників,місто частково без електрики. Також повідомлялося, з місцевих жителів під час обстрілу Авдіївки ніхто не постраждав. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Підгрупа ТКГ вимагає від РФ повернутися до режиму "тиші" після обстрілу Авдіївки

Читать на русском
Підгрупа ТКГ вимагає від РФ повернутися до режиму "тиші" після обстрілу Авдіївки

Сторони обговорили обстріли супротивником району Авдіївки

У середу, 1 вересня, відбулося позачергове засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи по Донбасу. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на    

"Ми вимагаємо від російської сторони вжити негайних заходів щодо припинення порушень режиму припинення вогню і повернутися до його повного дотримання", - йдеться в повідомленні.

Сторони обговорили обстріли супротивником району Авдіївки і роботу координаційного механізму.

Українська делегація наполягає, що підгрупа з безпеки повинна бути частиною координаційного механізму і саме з її допомогою сторони повинні верифікувати порушення режиму припинення вогню.

Раніше Інформатор повідомляв, що при обстрілі Авдіївки були поранені вісім українських захисників,місто частково без електрики.

Також повідомлялося, з місцевих жителів під час обстрілу Авдіївки ніхто не постраждав.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.