Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Розвідка продовжує боротьбу з воєнною логістикою окупантів
Вночі 31 травня на залізничній ділянці поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Якимівка Мелітопольського району Запорізької області відбувся вибух. Там було підірвано військовий потяг російських загарбників.
Про це повідомляє Головне управління розвідки. “Товарняк” рухався в бік тимчасово окупованого Криму. Внаслідок вибуху на залізничному полотні потяг із паливними цистернами та товарними вагонами пішов під укіс. Таким чином була порушена ключова логістична артерія росіян на окупованих територіях Запорізької області та Криму.
В суботу, 31 травня, в Брянській області Росії сталася аварія. Під час руху пасажирського потяга на залізничну дорогу обвалився автомобільний міст. Інцидент трапився на ділянці між станціями Пільшино та Вигоничі увечері, коли під мостом проїжджав поїзд «Климов – Москва». Загинули семеро людей, близько 70 отримали травми.
У Курській області Росії також стався обвал мосту, внаслідок чого теплотяг зійшов із колій і впав на автомобільну трасу. Після падіння локомотив загорівся. Один із машиністів отримав травми ніг. Рух транспорту під мостом зупинили, дорогу перекрили та організували об’їзд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.