Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Окрему небезпеку становить спалювання у печі лушпиння від волоських горіхів
Цієї зими через проблеми з електропостачанням та опаленням багато українців змушені вдаватися до пічного опалення. Але, крім тепла, піч на дровах несе небезпеку. Як використовувати дровяну піч безпечно, розповіла провідниий інспектор Первомайського районного управління ДСНС України у Миколаївській області Юлія Дробик.
ДСНС закликає українців дотримуватись правил пожежної безпеки під час експлуатації печей. А саме:
“Одна з найбільш розповсюджених причин пожежі — займання через жарину, яка випала з пічних дверцят. Не всі люди встановлюють поряд з пічками металеві або жерстяні пластини і це досить часто стає причиною займання. Також бувають випадки, коли причиною займання або задимлення стають легкозаймисті речі та матеріали, що знаходяться біля печей, як-от, наприклад, лушпиння від горіхів. У будинках, де люди займаються биттям горіхів, це досить часте явище. Минулого року ми виїжджали на таку пожежу: люди займались горіхами, біля плити було чимало лушпиння від них. З пічки, що була в аварійному стані, випав жар і сталась пожежа”, - розповідає Юлія Дробик.
При спалюванні в печах волоських горіхів або їх лушпиння можуть виникати вибухи через газ, що накопичується в пічці внаслідок горіння такого виду палива. Буває, що люди завантажують в піч забагато відходів від горіхів і стаються вибухи. Це не такі вибухи, що можуть рознести будинок, але через них можуть ставатися чималі задимлення. Також це руйнує або суттєво пошкоджує конструкцію печі: з'являються тріщини на печі, димових каналах, димарі тощо.
“Не нехтуйте правилами пожежної безпеки: не сушіть над пічкою речі, не лишайте маленьких дітей без нагляду вдома і особливо біля печей та опалювальних приладів. Не лишайте поряд з пічками та твердопаливними котлами легкозаймистих матеріалів та речей, слідкуйте за цілісністю конструкції пічки та установіть біля дверцят печей металеві пластини, що убезпечать вашу оселю від займання”, - каже Юлія Дробик.
Раніше Інформатор повідомляв, хто і як може безкоштовно отримати дрова від держави