"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Перестрілка під Одесою: поліція встановила особи стрільців
Правоохоронці Одеської області встановили особи зловмисників, які обстріляли автомобіль активіста.
Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на відділ комунікації поліції Одеської області.
Для встановлення місцеперебування та затримання правопорушників в дію ввели спеціальну поліцейську операцію "Перехоплення". Незабаром поліціянти встановили особи зловмисників. Всі вони - мешканці міста Южне Одеської області у віці від 25 до 31 року.
Також поліцейські вилучили автомобілі, на яких пересувалися нападники. В одному з них знайшли травматичний пістолет.
"У рамках розпочатого за фактом хуліганства кримінального провадження вирішується питання щодо їх затримання в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України", - пояснили у поліції.
Нагадаємо, що вчора в Одеській області біля с. Визирка невідомі обстріляли автомобіль.