Головна
Україна
Політика
00:19, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Генасамблея НАТО визнала Росію державою, яка спонсорує тероризм. Втім, Європа спільно із усім демократичним світом має діяти більш практично. Здебільшого заяви так само мляві, як і були раніше, але переломна ситуація вже настала.  Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов, передає Інформатор з посиланням на "24 канал".  За його словами, чергові мляві заяви, що вони щось засуджують чи їм щось не подобається – вже виходять за певні межі. "Я вважаю, що Європа спільно із усім демократичним світом має діяти більш практично, стосовно Росії. Вони вимагають від нас перемовин, вимагають здачі наших державних інтересів, розуміючи, що ми не можемо піти цим шляхом, від слова зовсім... Не ми починали цю війну. Для того, щоб путін її закінчив, треба зробити дуже просту річ – він має забратися разом з усім свої мотлохом з нашої держави, вийти на кордони 1991 року – після цього ми можемо почати з ним ті чи інші перемовини", – заявив Данілов. Він додав, що ситуація змінилася у порівнянні з тою, яка була у лютому-березні, бо Україна отримує "величезну допомогу від наших партнерів". "Ми будемо виборювати, як свою свободу, так і свободу Європи. Ми на це приречені – така у нас доля. Мусимо зробити так, щоб наші діти та онуки врешті не воювали з Росією, мусимо поставити крапку", - переконаний Данілов.  Він заявив, що питання нашої перемоги і якою вона буде – питання часу. "Зараз Росія зусібіч намагається вийти з нами на переговори, щоб взяти паузу, аби зібратися знову. Ми не маємо йти на це, аж поки не звільнимо нашу землю" – зазначив секретар РНБО. Росія програє війну і буде змушена йти на оновлення своєї політичної еліти Вже за місяць-два у Кремлі можуть виникнути напружені конфлікти. Зараз ситуація у російській владі достатньо непроста, вважає радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. За його словами, на тлі того, як російський диктатор володимир путін втрачає вплив, у Кремлі з'являються нові фаворити. За його словами, в російській еліті буде розкол. Також він наголосив, що країну-агресорку очікує політична трансформація. Раніше ми писали, що Пригожин створює в росії власну державну машину, а путін звернувся до магів та астрологів.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

"Переломна ситуація вже настала": Данілов про війну з росією

Читать на русском

Перелам стався у діях наших партнерів

Читать на русском
"Переломна ситуація вже настала": Данілов про війну з росією
Олексій Данілов

Перелам стався у діях наших партнерів

Генасамблея НАТО визнала Росію державою, яка спонсорує тероризм. Втім, Європа спільно із усім демократичним світом має діяти більш практично. Здебільшого заяви так само мляві, як і були раніше, але переломна ситуація вже настала. 

Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов, передає Інформатор з посиланням на "24 канал". 

За його словами, чергові мляві заяви, що вони щось засуджують чи їм щось не подобається – вже виходять за певні межі.

"Я вважаю, що Європа спільно із усім демократичним світом має діяти більш практично, стосовно Росії. Вони вимагають від нас перемовин, вимагають здачі наших державних інтересів, розуміючи, що ми не можемо піти цим шляхом, від слова зовсім... Не ми починали цю війну. Для того, щоб путін її закінчив, треба зробити дуже просту річ – він має забратися разом з усім свої мотлохом з нашої держави, вийти на кордони 1991 року – після цього ми можемо почати з ним ті чи інші перемовини", – заявив Данілов.

Він додав, що ситуація змінилася у порівнянні з тою, яка була у лютому-березні, бо Україна отримує "величезну допомогу від наших партнерів".

"Ми будемо виборювати, як свою свободу, так і свободу Європи. Ми на це приречені – така у нас доля. Мусимо зробити так, щоб наші діти та онуки врешті не воювали з Росією, мусимо поставити крапку", - переконаний Данілов. 

Він заявив, що питання нашої перемоги і якою вона буде – питання часу. "Зараз Росія зусібіч намагається вийти з нами на переговори, щоб взяти паузу, аби зібратися знову. Ми не маємо йти на це, аж поки не звільнимо нашу землю" – зазначив секретар РНБО.

Росія програє війну і буде змушена йти на оновлення своєї політичної еліти

Вже за місяць-два у Кремлі можуть виникнути напружені конфлікти. Зараз ситуація у російській владі достатньо непроста, вважає радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. За його словами, на тлі того, як російський диктатор володимир путін втрачає вплив, у Кремлі з'являються нові фаворити.

За його словами, в російській еліті буде розкол. Також він наголосив, що країну-агресорку очікує політична трансформація.

Раніше ми писали, що Пригожин створює в росії власну державну машину, а путін звернувся до магів та астрологів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.